Головна Цікаво Айфон вживаний – найбільший асортимент в Україні

Айфон вживаний – найбільший асортимент в Україні

365
0

Незважаючи на досить високу ціну продукції Apple, вона користується величезним попитом на ринку. Це пов’язано з тим, що в гаджетах цього виробника строго зберігається рівновага між ціною і якістю, і споживачі про це знають. Коли виходить нова версія айфона, всі впевнені в його скоєному дизайні і функціоналі. Ті, кому особистий бюджет дозволяє зробити таке придбання, роблять його, не замислюючись. Зі старою версією вони прощаються, навіть якщо вона працює відмінно і виглядає як нова. Це дозволяє людям із середньостатистичною зарплатою, які не можуть купити нову модель розкрученого гаджета, купити айфон дешево, звернувшись в інтернет магазин б / у техніки.

Самі адекватні в Україні ціни на беушні айфони пропонує гостинний інтернет-магазин Bigmag. У його віртуальному каталозі представлений величезний асортимент вживаних гаджетів, стан яких більш ніж пристойна. Перш ніж допустити айфон б / у (Київ) до продажу, фахівці дуже детально перевіряють його зовнішні показники і внутрішній потенціал. Всі моделі, які успішно пройшли таке тестування, працюють безвідмовно. Дрібні вади можуть бути лише на корпусі. Якщо хтось захоче купити iphone бу, на екрані або задній стороні якого є потертості, відколи або невеликі тріщини, то заплатити за такий виріб йому доведеться відносно небагато, оскільки ціна знижується за кожен такий елемент.

Перш, ніж айфон бу купити, кожен клієнт спілкується з менеджером сайту, дізнається деталі про вподобану модель. Менеджери чесно і компетентно описують всі недоліки і переваги того чи іншого телефону, допомагають зробити вибір, оптимальний за ціною і побажанням. Проте якщо придбаний гаджет не виправдає надій, його протягом 14 днів можна повернути, згідно з українським законом про права споживача.

Якщо бажаєте купити б / у айфон в Києві, то доставка буде здійснена в день оформлення заявки, якщо тільки ви звернулися в інтернет магазин б у не дуже пізно увечері. Крайній термін – перша половина наступного дня. Для жителів будь-якого іншого населеного пункту головне мати поблизу відділення Нової пошти, саме там вони зможуть забрати своє замовлення через 2-3 робочих дні після його оформлення.

Вибирайте кращий телефон, який вам сподобався, купуйте його за прийнятною ціною і приєднуйтесь до клубу цінителів елітних гаджетів!