Головна Цікаво Аналіз на батьківство для суду

Аналіз на батьківство для суду

65
0

Сьогодні все частіше доводиться користуватися медичною допомогою в певні аналізу ДНК на батьківство і материнство. Іноді ця процедура не особливо приємною для батьків, які хочуть дізнатися про свій статус для дитини, а іноді таку процедуру призначає суд, щоб юридично встановити спорідненість.

Пройти таку процедуру вам можна в мережі лабораторій Medical Genomics, які забезпечать дотримання всіх норм і правил при ДНК-дослідженні. Лабораторія співпрацюють понад 70 медичних установ і понад 178 лікарів України рекомендують нас своїм пацієнтам. Ми забезпечуємо спокій батьків і приносимо впевненість в майбутньому.

Як проходить ДНК-дослідження

Для отримання правильного аналізу використовується кров матері, дитини і батька. Якщо експертизу проводять за вказівкою суду, то дзвонити в лабораторію можна тільки для того, щоб дізнатися про те чи готові результати. Аналіз експертизи держ. лабораторії надаються тільки в суд, позивач і відповідач можуть дізнатися результат швидше результат.

Результати попереднього тесту дуже важливі, тому що служать для:

  • на їх основі суд вирішує, при призначенні експертизи, щоб усунути сумніви в батьківстві, а також суд має можливість не призначати проведення тесту, якщо потреби в ньому не буде, а аналіз проведено вами раніше прикріпити до судової справи;
  • якщо відповідач ухиляється від проведення експертизи, суд може визнати факт встановленим, і використовувати приватний аналіз, як аргумент у вашій справі. Тоді суд може визнати батьківство за допомогою проведеного аналізу вами раніше;
  • якщо ДНК експертизи, проведеної рішенням суду було сфальсифіковано, то наявність іншого результату, абсолютно протилежного, дозволить провести повторну експертизу, яка допоможе розібратися в правильності аналізу.

Якщо судовий процес проходить в суді Європейського Союзу, то не потрібно хвилюватися, що аналіз ДНК експертизи від Medical Genomics Ltd не визнають. Вам потрібно лише заповнити “свідчення свідків форму”, яку приймуть і будуть вважати юридично дійсною.

Багато прикладів які доводять про успішну роботу мережі лабораторій Medical Genomics, як надійних і правильних аналізів ДНК. Одним із прикладів, який відбувся нещодавно є випадок громадянки України, яка має дитину від чоловіка представника іншої країни. З дозволу батька дитини було укладено акт про біологічне батьківство, яке стверджувало, що дана людина є біологічним батьком дитини. Країна громадянином якої був батько визнала і легалізувала дитини як громадянина цієї країни.