Головна Цікаво Андрій Білоус взяв участь у засіданні колегії Львівської ОДА

Андрій Білоус взяв участь у засіданні колегії Львівської ОДА

61
0

25 квітня, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус взяв участь у засіданні колегії Львівської ОДА, під час якого розглянули питання наповнення місцевих бюджетів за І квартал 2018 року та механізми правового регулювання земель сільськогосподарського призначення на території області.
Андрій Білоус взяв участь у засіданні колегії Львівської ОДА
Як стало відомо, темпи відриву Львівської області від загальноукраїнської ситуації щодо наповнення місцевих бюджетів дещо зменшилися. Так, за підсумками І кварталу року, доходи місцевих бюджетів області сягнули 9,1 млрд грн. Відтак маємо приріст лише 10,9% до факту минулого року.
Отож, для покращення динаміки наповнення бюджетів області в ІІ-ІV кварталах відповідальним структурам доручено посилити роботу щодо детінізації економіки, зокрема легалізації праці найманих працівників, а також провести оптимізацію структур бюджетних установ. Головне завдання, яке поставлене керівникам територій, за результатами І півріччя привести всі місцеві бюджети до рівня виконання планових показників.
Другим питання порядку денного присутні обговорили питання конкретних кроків щодо унеможливлення незаконного використання земель сільськогосподарського призначення на Львівщині. Зокрема, наголошено на відповідальності органів державної влади та місцевого самоврядування за неоформлення земель сільськогосподарського призначення та затягування цього процесу.
Додамо, що на початку засідання колегії відбулося нагородження державними нагородами та оголошення про присвоєння почесних звань працівникам галузей охорони здоров`я, спорту та лісового господарства.