Головна Цікаво Антидепресанти, що відпускаються в аптеці без рецепта

Антидепресанти, що відпускаються в аптеці без рецепта

39
0

Часом люди починають впадати в сильне смуток, причому подібний стан може тривати протягом надмірно довгого часу. Зміни настрою в негативну сторону не є виключно ознакою поганого душевного стану людини, але і не помітно навіть для нього самого починають завдавати шкоди кожній системі органів, в першу чергу – нервовій системі.

При відсутності належних заходів лікування зневіру може перетворитися в справжню серйозну хворобу, яку буде вкрай важко вилікувати. У зв’язку з цим люди бажають вдатися до застосування антидепресантів, проте побоюються, що, не маючи відповідного рецепту від лікаря, не зможуть придбати подібного препарату в аптеці або інетрнет-якій аптеці. Хоча дані доводи є помилкою, оскільки існують такі антидепресанти, які можна придбати навіть за відсутності відповідної виписки.

Для початку необхідно зауважити, що не завжди можна не тільки знайти, а й купити який-небудь антидепресант без проблем і питань. Це пов’язано з тим, що, як і будь-які інші лікарські препарати, антидепресанти роблять неоднаковий вплив на кожну людину: одним людям дійсно стає легше в міру прийняття подібних ліків, а інші люди починають відчувати себе ще гірше.

Негативного ефекту від препаратів побоюються і самі працівники аптек. Однак, як сказано у відповідному законі, дійсно допускається продаж деяких антидепресантів без рецепта, але виключно за умови, якщо вони чинять слабкий і ледь відчутний вплив на людину.

До цієї категорії потрапляють такі препарати, як Новопассит, Нейрофурол, Персен, Допельгерц Невротонік, а також настоянка валеріани і ліки, до складу яких входить екстракт звіробою: такі, як Негрустін. Слабкий вплив подібних препаратів обумовлюється тим, що в основі їх складу присутні екстракти трав і рослин, відповідно, при належному дотриманні письмовій інструкції у людини пропаде безсоння, а вплив стресового навантаження ослабне і зникне незабаром.

Однак даний перелік не складає виключно перераховані препарати. Крім антидепресантів на основі трав’яних екстрактів, також виділяють і, так звані, синтетичні, штучно створені лікарські засоби. Серед таких препаратів виділяють такі відомі багатьом людям кошти, як Афобазол, Тенотен і Гліцин, а також Амитриптилин, Зибан, Людіоміл і Кломіпрамін.

Всі інші антидепресанти, що не входять в перерахований перелік, відносяться до сильнодіючих препаратів, які заборонені до продажу без рецепту. До них відносять Мірзатапін, Паксил і Прозак. Це пов’язано з тим, що подібні препарати сильно впливають на функціонування нервової системи, при цьому вносячи зміни в гормональний баланс. Таким чином, приймаючи сильнодіючий антидепресант, коли того не радив сам лікар, людина ризикує погіршити ситуацію, змусивши симптоми стрімко прогресувати в психологічну хворобу, процес лікування якої зможе стати вкрай проблематичним.