Головна Цікаво Авто на прокат

Авто на прокат

23
0

Досить часто ми стикаємося з ситуаціями, коли нам потрібно швидко дістати машину, для своїх цілей. Особливо машина потрібна, коли ми на курорті і є бажання побачити всі видатні місця. Сочі один з найпрекрасніших місць на світі. Сьогодні якість доріг в Сочі дозволяє побувати а всієї куточках міста. Саме тому всі бажаючі можуть взяти машину на прокат, і подорожувати з комфортом.

Умови для отримання машини на прокат

Сочі це велике курортне місто, багатий своїми визначними пам’ятками, тому вам потрібна машина, щоб успіти все побачити. Прокат машини для туриста, буде одним з оптимальних варіантів, який дозволить заощадити не тільки час, а й гроші.

Тому, щоб отримати автомобіль потрібно знати: ваш вік повинен бути більше 21 років, а стаж водіння не менше року. Кожна з компаній, які пропонують свої послуги на території Сочі, мають свої стандартні вимоги і правила. Для отримання автомобіля преміум-класу вік людини що керувати транспортом, повинен бути не менше 25 років, і стаж водіння більше 3 років.

Знання таких нюансів, допоможе вам швидко оформити автомобіль, і визначитися з маркою авто. При оформленні договору, ви повинні мати при собі також паспорт, водійське посвідчення і кредитну картку. Машину можна отримати, попередньо оплативши її. Деякі з компаній вимагають внесення застави, який після здачі автомобіля повертають.

Компанія, яка надає вам автомобіль в користування, видає вам ще й документи, які стверджують договір. Кожен автомобіль застрахований, тому крім свідоцтва про реєстрацію, ви отримуєте і страховий поліс.