Головна Цікаво Автобусні тури по Європі

Автобусні тури по Європі

128
0

Обажаю подорожі. Як тільки у нас з чоловіком видаються вільні кілька днів, ми відразу беремо квитки в нове незвідане нам місце. Цього разу вирішили відправитися в країну моєї мрії Чехію. Радує, що у нас візи ще не закінчилися, а то в дешеві путівки віза не входить. Доводиться доплачувати. Сам тур передбачає 4 дня на автобусі. У кожному обраному місті по одному дню, плюс ночівля. в вартість нашої путівки не були включені екскурсії та харчування, крім сніданку. Але за шесдесят євро, більшого не потрібно. Мисами вибирали на що витратити наші гроші, на яку екскурсію сходити а яку пропустіть.ми сім’я студентів, тому для нас кожна копійка на рахунку. В принципі, замовляємо автобусні тури по Європі тут http://silver-tour.com.ua/tour-country/evropa/bus/ не перший раз, як завжди рівень на висоті. Ціни не заламують, до клієнтів ставляться добре. На сайті все дуже детально розписано по кожному туру. Кожен день, з деталізацією за часом. Автобуси комфортабельні, навіть кави можна випити. Дуже організовано проходження митниці на посадах. Одним словом нам все сподобалося, тепер хочемо поїхати по інших напрямках. До речі ми їздили в 4 денний тур по Європі Краків, Прага, Відень і Будапешт. всім рекомендую. Чи не пошкодуєте про витрачені гроші.

автобусні тури по ЕвропеПутешествовать на автобусі дуже цікаво, правда буває, що автобус попадається дуже незручний і тісно сидіти. Часом хочеться витягнути ноги, але теж мало місця. А ще постійно замкнутий простір набридає. Але ми вже звикли, беремо з собою в дорогу подушку для шиї, плед і тапочки. Якщо трохи підготуватися, то така подорож буде дуже приємним і порадує вас особливими пам’ятками, які не побачиш з поїзда, а вже тим більше з літака. Є в цьому щось своє, особливе. Варто 1 раз спробувати обов’язково.

Так само величезним плюсом подорожжю в автобусі є спілкування. Адже їде величезна кількість людей, зі своїми історіями. Під час поїздки відчуваєш себе однією великою родиною, яка нарешті вибралася в подорож.

автобусні тури по Європі це раз ми були в чотириденний турі по Європі. Після відвідин туру залишилося звичайно незабутнє враження про Європу. Дуже красива старовинна архітектура в Празі, яка заворожує тебе і ти ніби поринаєш в часи середньовіччя. Спускається туман на місто іноді навіював щось зловісне. Здавалося, що ніби зараз з-за рогу на тебе хтось дивиться і стежить за кожним твоїм кроком. Відень і Будапешт взяли нас дуже радо і привітно.

Кожне місто зі своїми історіями і міськими легендами. І ми прийшли до висновку, що чотирьох днів мало, для таких прекрасних міст. Наступного разу, ми обов’язково поїдемо тижнів на два. Щоб не тільки познайомитися з історією міст, а й погуляти, а так само познайомиться з місцевою кухнею.

Юлія, м.Суми