Головна Цікаво Бухгалтерський супровід

Бухгалтерський супровід

34
0

Сьогодні, деякі власники бізнесу намагаючись заощадити – здійснюють реєстрацію та ведуть бухгалтерський облік організації самостійно. Однак, якщо підприємець не має відповідної теоретичної підготовки, така економія може призвести до величезних штрафів.

Перевага роботи з YurMarket

Ми здійснюємо реєстрацію ТОВ відповідно до умов контракту, а також надаємо бухгалтерський супровід зі знанням всіх нюансів обліку та документообігу. У нас натрудившись фахівці з багаторічним досвідом роботи в різних областях діяльності. Ось чому потенційні клієнти не порушують податкове законодавство.

Ми по можливості виключимо, а в складних ситуаціях – зведемо до мінімуму сплату штрафів, пені, неустойок. Суб’єкти господарювання можуть займатися розширенням бізнесу – всі дії, виконані власниками, будуть грамотно відображені в регістрах, звітах, документах.

Робота з нами більш вигідна, ніж зміст бухгалтерів і юристів, оскільки послуги бухгалтера не підлягають обкладенню нарахуваннях, які є обов’язковими при розрахунку зарплати. Але головне, що ми несемо персональну відповідальність за якість наданих послуг.

До того ж весь цикл робіт, починаючи від підготовки реєстраційних документів до подачі податкових звітів, виконується професійно і в повному обсязі, а вартість бухгалтерських послуг буде залежати від кількості виконаної роботи.

YurMarket надає наступні послуги:

  • виконує реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю в Києві;
    здійснює консультації в області бухгалтерського, фінансового та податкового законодавства;
  • перевіряє правильність складання фінансової звітності, в разі виявлення помилок вносить необхідні виправлення;
  • проводить часткове, тимчасове або повне (постійне) ведення документації, починаючи з підготовки основної документації і закінчуючи складанням звітності, і відправки її в податкові органи, пенсійні та страхові фонди;
  • здійснює оптимізацію податкового планування;
  • надає юридичну підтримку;
  • проводить розробку вдосконаленого плану руху грошових коштів.

При здійсненні робіт з бухгалтерського супроводу – компанія всебічно вивчає всі фінансові проблеми, що виникають у замовника, виступаючи єдиний фронтом з ним, допомагаючи розібратися у всіх законодавчих хитросплетіннях.