Головна Цікаво Чому відшаровується манікюр з гель-лаком

Чому відшаровується манікюр з гель-лаком

1359
0

Відповідно до заяв виробників гель-лаків, термін носіння даного покриття зазвичай становить не менше 2-3-х тижнів. Однак в деяких випадках цей період значно менше озвученого. Чому таке відбувається? На це питання ми сьогодні постараємося дати зрозумілу відповідь.

Причини відшарування гель-лаку

Існує 3 найбільш ймовірні причини появи такої проблеми: порушення технології нанесення, захворювання і порушення рекомендацій майстра, який робив манікюр. Давайте розглянемо їх по порядку.

Помилки в технології нанесення гелевого лаку

Часто таке відбувається, якщо ви звернулися до, м’яко кажучи, непрофесіоналові. Тому відшарування може виникнути в наступних випадках:

 • неправильно видалена кутикула;
 • використовується неякісний або контрафактний гель-лак;
 • застосування продукції різних брендів, в наслідок чого вони не поєднуються (наприклад, база від одного виробника, а саме покриття від іншого);
 • гель-лак потрапив на шкіру, однак його забули прибрати до сушки;
  нанесений товстий шар покриття;
 • недостатньо виділено часу для просушки бази, гель-лаку або топа;
 • нехтується застосування бази, топа або ігноруються обидва засоби;
  край нігтя неякісно запечатали.

Шукаєте якісне покриття? Гель-лак для нігтів купити в “Salon Service” – можна не боячись наткнуться на підробку, та до того ж дешевше, ніж у інших. Чому ми впевнені в ньому? Магазин надає гарантії, в тому числі дотримується закон про повернення товару протягом 14 днів з дня покупки. І якщо що, ви можете повернути свої гроші назад. Загалом, вкрай рекомендуємо переконається на власному досвіді.

Порушені рекомендації майстра

Буває, що відшарування гель-лаку трапляється з вини власника манікюру. Ось кілька правил, якщо хочете, щоб гель-лак тримався довго:

 • не можна зволожувати нігті кремом або іншими засобами (наприклад, маслами) за день до планованого манікюру;
 • відмовтеся від походу в лазню або прийняття гарячої ванни за добу;
  протягом перших 3-х годин уникайте контакту нігтів з водою або іншими вологими предметами;
 • максимальна міцність покриття гель-лаком досягається через 12-18 годин; в цей час намагайтеся не піддавати ваші пальці яких-небудь серйозних навантажень.

Проблеми з організмом

Також буває, що начебто і рекомендації від майстра з манікюру все виконувалися, і знайомі з ним не перший рік (знаєте якість його роботи), і все йшло гладко до цього разу. Швидше за все це організм сигналізує, що з ним щось не так, а саме:

Наявність серйозних гормональних порушень.

Також таке трапляється на тлі менструації, вагітності або ендокринних захворювань.
Стрес, перенесені операції, прийом антибіотиків або антідеспрессантов також може негативно позначитися на здоров’ї вашого організму, внаслідок чого гель-лак відшаровується.

Хвороби нігтів (ламкість або шарування) або серйозні нерівності можуть послужити причиною проблеми.

У вищезазначених випадках, краще дочекатися нормалізації стану організму, а після вже порадувати себе прекрасним манікюром.

До речі, якщо ви робите манікюр самі або є майстром, то рекомендуємо зверніть увагу на наступне покриття. Гель-лак Opium придбати можна навіть у вищезгаданому магазині і до того ж недорого. Приємних покупок!