Головна Цікаво Що рік прийдешній нам готує?

Що рік прийдешній нам готує?

166
0

Згідно з китайським календарем, час Червоного Вогняного Півня розпочнеться з 28 січня 2017 року. У цей день у Китаї відзначають Новий рік. Провідні астрологи сходяться на думці, що Півень символізує очищення, початок незвіданого шляху і нової сторінки в житті. Тому в наступному році кожному слід очікувати змін як в особистому житті, так і в масштабі всього людства. Залишається тільки докласти всіх зусиль, щоб зміни носили позитивний характер.
Червоний Вогняний Півень вкрай педантичний і скурпульозний, дуже любить порядок у всьому. Тому це позначиться на всіх сферах як у кожної людини зокрема, так і у світі загалом. Багато астрологів сходяться на думці, що особливу увагу необхідно приділити економічним питанням та питанням кар’єри. Символ 2017 року дуже любить цілеспрямованих і діяльних людей. Тому все можливо, варто лише проявити працьовитість і силу волі.

Але не все так райдужно, як здається на перший погляд. Адже Вогняний Півень вкрай амбітний, самозакоханий і нестриманий, а це говорить про те, що 2017 рік буде переповнений різними конфліктами. Що ж, головне постаратися проявити терпимість і поблажливість. А ще Півень є символом оновлення, початком нового етапу в житті. Це як раз той момент, яким варто скористатися, щоб щось змінити у своїй долі.

А тепер для кожного знаку зодіаку докладно:
Баран (Овен) – у 2017-му ви опинитесь на порозі нового життя, але треба проявити наполегливість і силу волі.
Телець – 2017-й стане періодом переосмислення і перебудови своїх життєвих установок.
Близнюки – з усіма негараздами Вам вдасться впоратися з гідністю, тобто без нарікань, і виявляючи силу духу.
Рак – ваша щоденна праця і стане вашим талісманом.
Лев – ваша доля кардинально зміниться в кращу сторону, але для цього вам необхідно стати простішими стосовно оточуючих і забути про свою лінь.
Діва – більше часу приділіть своїй роботі.
Ваги – фортуна на вашому боці, але будьте обережні.
Скорпіон – можливе поповнення в родині та істотне збільшення сімейних доходів.
Стрілець – вас очікують круті зміни. Не заздріть і не здійснюйте недобрих вчинків.
Козеріг – не сидіть на місці, більше впевненості і побачите, що все змінюється на краще.
Водолій – ви нарешті знімете рожеві окуляри і почнете  жити реальністю.
Риби – у вас буде можливість досягти високих результатів. Але у момент успіху не забудьте про близьких, які вас підтримували.

Підготувала
Зоряна ГУМНИЦЬКА.