Головна Цікаво Чи можна користуватися б / у колясками

Чи можна користуватися б / у колясками

27
0

Коли в сім’ї з’являється дитина, разом з ним приходить радість. Щоб вона не зникала, потрібно підготувати всі необхідні для малюка речі. Забезпечують не тільки харчування, одяг, але і засоби пересування, тобто коляску. Це виріб коштує недешево, тому потрібно добре подумати, перед тим як його купувати. У деяких сім’ях коляска передається від старших до молодшого.

Як потрібно вибирати коляски

Можна сказати, що вона передається у спадок. Люди вже давно навчилися користуватися колишніми у вживанні колясками. У кожної людини бувають свої вимоги до покупок і різний достаток. У будь-якому випадку коляску перед покупкою потрібно спочатку перевірити. Краще придбати висококласне виріб, навіть якщо воно вже використане. Цей варіант краще, ніж новий і дешевий. Потрібно вибирати виріб від італійського, німецького, американського бренду.

При покупці люльки, зазвичай покупці залишаються задоволеними. Її не треба довго використовувати. Через рік дитина вже встає на ноги, і коляска буває йому вже не потрібною. Люлька не може забруднитися від брудного взуття або їжі, тому що дитина ще не ходить ногами по вулиці. Його укладають в цю коляску, щоб він поспав на свіжому повітрі. Якщо це виріб ще від хорошого бренду, то можна сміливо його купувати, навіть якщо воно б/у.

Якщо потрібно придбати трансформер, то дивляться на надійність коліщаток, тоді можна буде його довгий час використовувати, не боячись, що коляска зіпсується.
Для виробництва колясок “тростина” використовують легкі матеріали. Особливою вразливістю тут може володіти рама, деталі з пластику. На це потрібно звернути увагу при покупці вживаного пристрою.

Краще купувати вживані дитячі коляски у близьких людей. Вони не будуть приховувати причину продажу і дефекти в колясці. Вибираючи виріб по оголошенню, потрібно детально розглянути кожну сторону і не боятися питати. Ідеально буде, якщо коляскою користувався тільки одна дитина, тоді вона буває менш зношеної. Потрібно дізнатися, в яку пору року експлуатувалася річ. Не треба піддавати ризику своєї дитини і брати виріб після того як його використовували кілька дітей.

Якщо коляску зовсім недовго експлуатували, то варто задуматися. Може в ній щось зіпсовано, тому продавець вирішив скоріше її продати, щоб купити іншу. Обов’язково запитують у власника, чому він продає. Можливо, він зрозумів, що ця річ вже його дитині не стане в нагоді.

Місце зберігання коляски до продажу

Бувають випадки, коли невикористані речі тримають довгий час в сараях, гаражах, на дачах. Від цього конструкція може постраждати. Матеріал псується від вогкості. Якщо в приміщенні, де зберігалася коляска бувають тварини, то від них можуть залишитися блохи. Використовувати такі речі для дітей не можна. Це може негативно позначитися на їхньому здоров’ї.

Наявність ліфта в будинку, де мешкали власники

За цим показником можна відразу визначити якість ощадливості господарів коляски. Ліфт є не в кожному будинку і тому багатьом батькам доводиться спускати і піднімати коляски по сходовому майданчику. Якщо вони її проносили на руках, то немає нічого страшного. Деякі мами не можуть нести і дитини, і коляску на руках, тому їм доводиться волочити виріб кілька поверхів. Від цього псуються зовнішні та експлуатаційні якості коляски.

Якщо у колишніх господарів в будинку мешкали тварини, то на візку може залишитися від них шерсть. Від цього у дітей з’являється алергічний кашель і нежить. Він буде постійно чхати, і батьки подумають, що дитина захворіла. Енергетика продавця також має важливе значення, тому що речі її вбирають.