Головна Цікаво Чи можуть батьки у сучасному «швидкому» світі програмувати майбутнє своєї дитини?

Чи можуть батьки у сучасному «швидкому» світі програмувати майбутнє своєї дитини?

61
0
англійська для дітей курс

Чи можуть батьки у сучасному «швидкому» світі програмувати майбутнє своєї дитини? Це майже неймовірно, але ж кожен хоче. Звісно, не потрібно примушувати дівчинку, яка любить музику, займатися художньою гімнастикою, а хлопчика-футболіста грати на піаніно, так би мовити, «про всяк випадок». А раптом в житті знадобиться? Але ж воно довге і стати у пригоді може будь-яка навичка або вміння. Як «вгадати» з навчанням таким чином, щоб і дитинство не перевантажити зайвими уроками, і до старту у доросле життя мати при собі якомога більше «конкурентних переваг». Тож треба знайти «золоту середину» і вкласти у дитячу голову лише універсальний набір знань.

1. Достатній рівень освіченості з гуманітарних та точних дисциплін (вистачить шкільної програми в авторитетному навчальному закладі);
2. Вільне володіння сучасними комп’ютерними технологіями. Бажано, оволодіти основами програмування на рівні створення та обслуговування IT продукту;
3. Знання мінімум однієї, або кількох іноземних мов.

До речі, якщо приділити належну увагу 3-му пункту, для вашої дитини в майбутньому значно розширяться кордони самореалізації. Причому, як професійної, так і територіальної. Уявіть собі, що ваш син захоплюється футболом і демонструє непогані результати. Тоді у нього є два шляхи: або все життя доводити власну майстерність на батьківщині, або вивчити англійську і «стрибнути» одразу до якогось британського клубу. Та й взагалі, на сьогоднішній день ті, хто не вчить англійську змалечку, дуже ускладнюють собі майбутні перспективи. А загальмувати у будь-якій професії хоча б на два місяці у сучасному над швидкому бізнес потоці, означає пропустити свій потяг раз і назавжди. Поки ви вивчатимете англійську у дорослому віці з репетитором, хтось менш талановитий але більш далекоглядний посяде ваше місце в купе успіху лише через те, що зможе першим відповісти роботодавцю «так» англійською мовою без акценту.

Отже, найкращий спосіб боротьби із втраченими надіями, своєчасна профілактика! Оскільки справа стосується дитинства, головним терапевтом мають стати батьки. Не полінуйтеся виконати просту, але таку важливу частину у вихованні власної дитини – познайомте її з англійською в той час, коли вчитися найлегше і найцікавіше. І не бійтеся надмірних витрат, які не «потягне» ваш сімейний бюджет. Не лякайте себе елітними школами, дитячими садочками або репетиторами, які «сто років прожили в Британії». Достатньо знайти в мережі Інтернет дистанційні курси англійської мови для дітей. Зверніть увагу, саме «для дітей»! Не слід адаптувати для цієї мети якісь старі підручники англійської, або швидкі курси для студентів. Адже, вам та вашій дитині для успіху потрібні кілька обов’язкових умов:

1. Красиво, яскраво, захоплююче, цікаво. Підручник має заохочувати дитину тримати його в руках якнайдовше, гортати сторінки із бажанням дізнатися, що там далі, намагатися кидати свої повсякденні забавки заради однієї – погортати разом з батьками ту цікаву і яскраву книжку із новими словами та історіями.
2. Роби як ми, роби краще нас. Дитина має чути і бачити перед собою приклад нової для нього мови. І ця «історія» має бути справжньою. Неможливо закохатися в англійську, яку «паплюжить» незграбна вимова з помилками.
3. Домашнє завдання – гра. Чим менша дитина, тим більше процес навчання має нагадувати звичайну забавку. Інакше, крім відрази ніякого результату годі сподіватися.
4. Перший вчитель – мама. Дитина краще вчиться у того, кого зовсім не боїться. З мамою вдома вона почувається найкраще, навіть якщо замість казок, потрібно вчити англійські діалоги.
Таким чином, вимальовується дуже цікава картинка. Все, що потрібно для навчання – знайти дистанційні курси, які стануть до вподоби і малечі, і дорослим, які цю малечу вчитимуть. У якості прикладу хочу навести досить цікавий освітній продукт від Європейської Школи кореспондентської освіти. Вони пропонують навіть не самовчитель, а місце у віртуальній школі для батьків і дітей. Ось тобі і престижний навчальний заклад, і гідний рівень знань, і унікальна методика викладання, і дуже помірна вартість навчання. Підручники ЄШКО на всі 100% відповідають вимогам про «красиво, яскраво, цікаво», оскільки понад чверть століття їх вдосконалюють фахівці самої школи. Якість дійсно європейська, а ціна, за рахунок власної типографії, цілком українська. Як свідчить досвід маленьких студентів ЄШКО та їхніх батьків, і сам процес навчання, і його результати подобаються і дорослим і дітям. До речі, для батьків також передбачено спеціальний методичний посібник. Але все це краще спробувати, ніж сто разів уявити. Просто завітайте на сайт, знайдіть потрібну сторінку і абсолютно безкоштовно завантажте пробне заняття.