Головна Цікаво Електронні сигарети: чи є переваги?

Електронні сигарети: чи є переваги?

118
0

Щорічно тисячі і тисячі курців по всьому світу зупиняють свойвибор на електронні сигарети. Для вас – 3 головні переваги е-сигарет над звичайними, так що, друзі, ласкаво просимо в світ vape (вейп), або ж паріння.

Перевага №1 Економія

Під час обговорення питань, пов’язаних з е-сигаретами, перше, що привертає увагу можливість заощадити чималу суму грошей.

Багато курців навіть не замислюються про те, що щорічно витрачають тисячі гривень на підтримку своєї шкідливої ​​звички. Рідину для паріння ви можете обрати на сайті http://devil-vape.com. В розділі сайту жижа для вейпа ви можете обрати серед великої кількості рідин для паріння з різними смаками. Але ж арифметика досить проста. При середній ціні сигарет 20 гривень за пачку, враховуючи, що в день людина викурює одну пачку, виходить, що за рік він витрачає більше 7000 гривень. У той же час один флакон заправки для е-сигарети коштує в середньому 50 гривень. Згідно з опитуваннями, такого балончика користувачам вистачає на тиждень. В результаті ви витрачаєте в два рази менше грошей, ніж якби курили звичайні сигарети. А купуючи флакони більшої ємності, економія складе в три і більше разів.

Перевага №2 Безпека

Другою важливою причиною використання е-сигарет те, що вони набагато безпечніше для вашого здоров’я, ніж звичайні сигарети. Даний гаджет дозволяє людям отримувати задоволення від куріння, не піддаючи своє здоров’я на небезпеку, яку таїть в собі куріння тютюну.

Ні для кого не секрет, що тютюн причиною цілого спектру захворювань і проблем зі здоров’ям курця. Пар електронних сигарет, на відміну від диму звичайних, не містить такої високої концентрації канцерогенів і токсичних речовин, що викликають ракові захворювання. Крім того, можна купувати рідини для заправки, що не містять в своєму складі нікотин. Саме тому е-сигарети вибирають багато людей, які бажають позбутися шкідливої ​​звички курити звичайні сигарети.

Перевага №3-Зручність

Ще один безперечний плюс е-сигарет можливість обійти заборону на тютюнопаління в громадських місцях. Оскільки е-сигарети не вважаються тютюновими виробами, то з юридичної точки зору їх можна використовувати скрізь, де тільки побажає курець.

Е-сигарети з’явилися в Україні зовсім недавно, але вже зараз ви можете на вулицях або в закладах бачити людей з цим модним гаджетом. Настільки високий рівень популярності можна пояснити досить просто, адже електронні сигарети це сучасно, економічно і безпечно. Власне, тому вам варто хоча б раз спробувати цю новинку.