Головна Цікаво Гордість Жовківщини

Гордість Жовківщини

42
0

16 травня у Львові відбулося урочисте святкування Міжнародного дня медичної сестри та фінал конкурсу професійної майстерності медичних сестер «Краща сестра медична Львівщини – 2018». На урочистій конференції нагородили медичних сестер грамотами та подяками за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у збереження здоров’я мешканців Львівщини.

Також визначили переможців конкурсу професійної майстерності медсестер «Краща сестра медична Львівщини – 2018». Перше місце посіла медична сестра приймального відділення Рава-Руської районної лікарні Марія Гринчук, набравши у конкурсі 278 балів із 300 можливих.

Основним завданням конкурсу було визначення рівня кваліфікації середнього медичного персоналу з питань надання первинної медичної допомоги. В конкурсі, який складався із трьох частин, узяли участь 35 медсестер, які представляли обласні та районні медичні установи. Під час першого етапу відбулася перевірка теоретичних знань (учасниці проходили тести із терапії, педіатрії, хірургії й основ медсестринства), згодом перевірили їхні практичні навички.

Головна сестра медична Рава-Руської районної лікарні Лілія Василівна Кончило розповідає: «Я довгий час думала, кого ж обрати на цей конкурс? І обрала Марію Гринчук. Радію, що не помилилась, бо своєю перемогою вона довела, що в нашій лікарні працює кращий персонал. Для нас Марія давно є кращою з кращих: вона відмінно виконує професійні обов’язки, й, окрім того, вона – чудова людина, прекрасна мати, член товариства “Апостольства молитви”. Не даремно кажуть: «Коли Бог є на першому місці, то все інше стає на своє місце», і в Євангелії сказано: «По ділах Ваших буде дано Вам». Марія доклала багато зусиль, щоб перемогти у конкурсі, адже свій вільний час присвятила підготовці».

Адміністрація лікарні задоволена результатами конкурсу. «Приємно, що саме наша працівниця здобула перемогу, – каже головний лікар Рава-Руської районної лікарні Ігор Степанович Музика, – піднявши, таким чином рейтинг лікарні і продемонструвавши, що у нас працюють фахівці та професіонали своєї справи».

«Готувалась до конкурсу не довго, один місяць, а на перемогу навіть не сподівалася, думала, щоб тільки в десятку переможців потрапити. Пригадую, що дорогою до Львова ми з головною медсестрою молились Вервицю до Богородиці, а тепер я розумію, що Вона вислухала нас і допомогла мені повірити у власні можливості і таким чином здобути перемогу», – говорить Марія Гринчук.

Медична сестра розповідає, як проходив конкурс, скільки було хвилювання, скільки емоцій… Пригадується їй перший етап, коли витягували номери, згідно яких виступав кожен учасник. Марії трапився тринадцятий номер, здавалося б нещасливий, але для неї він був особливим, оскільки асоціювався їй з датою об’явлення Діви Марії у Фатімі (з 13 травня по 13 жовтня 1915 – 1917 рр. Богородиця шість разів з’являлась трьом пастушкам), й тоді вона зрозуміла, що це не випадковість. Ця думка власне і подарувала їй впевненість у собі під час проходження конкурсу.
Марія Гринчук розповідає, що працює у Рава-Руській районній лікарні з 2008 року. Свою роботу дуже любить і нею задоволена. Особливо приємно відгукується про колектив лікарні, наголошує, що з добрими й приємними людьми легко працювати. Марія впевнена, що в Рава-Руській районній лікарні усі медсестри — професіонали своєї справи, які майстерно і сумлінно виконують свою роботу.

Переможниця конкурсу висловлює подяку адміністрації Рава-Руської районної лікарні, старшій медсестрі та усьому медичному колективу за підтримку. Вдячна усім, хто за неї вболівав і вірив у її перемогу!

Оксана ШТИПКА.