Головна Цікаво Консультація гінеколога. Діагностика та лікування безпліддя жінок у Києві

Консультація гінеколога. Діагностика та лікування безпліддя жінок у Києві

32
0

Нездатність жіночого організму до відтворення потомства лікарі називають терміном жіноче безпліддя. Останнє зустрічається надзвичайно часто – близько 50% випадків безплідних шлюбів.

Ще десять-п’ятнадцять років тому діагноз безпліддя лунав, як вирок. Сьогодні безпліддя будь-якого типу і виду, у тому числі жіноче, успішно лікується.

Головне – вчасно звернутися в спеціалізований медичний центр і точно визначити першопричини ненастання вагітності.

Що викликає безпліддя?

Існує кілька десятків причин, які можуть викликати порушення фертильності у жінок. Найбільш часті з них:

 • Ендокринні збої. Виявляються у відсутності овуляції, порушення дозрівання яйцеклітин. Будь-які гормональні зрушення в ендокринній сфері неминуче позначаються на здатності жіночого організму до відтворення потомства.
 • Непрохідність маткових труб. Розвивається на тлі перенесених раніше запальних і інфекційних захворювань, хірургічних втручань на органах малого таза. Дозріла яйцеклітина в результаті обширного спайкового процесу втрачає здатність досягти матки, в результаті чого запліднення природним шляхом стає неможливим.
 • Гінекологічні захворювання. Найчастіший «винуватець» безпліддя у жінок – банальний ендометріоз. Не рідкісні випадки, коли порушення фертильності виникають при хронічному, безсимптомному перебігу інших хвороб жіночої репродуктивної сфери.
 • Імунологічні фактори. Йдеться про вироблення жіночим організмом особливих антиспермальних антитіл, які згубно діють на чоловічі статеві клітини і знищують сперматозоїди, як тільки вони потрапляють в жіночий організм.

У 10% випадків встановити причини жіночого безпліддя неможливо. У такому випадку лікарі говорять про ідіопатичному безплідді неясного генезу.

Приблизно у 50% пацієнток, що проходять діагностику причин безпліддя, визначається одночасне поєднання кількох факторів, що призводять до безпліддя.

Консультація гінеколога, діагностика і лікування жіночого безпліддя в Києві

“Медичний центр ІГР” пропонує весь спектр послуг, пов’язаний з визначенням причин безпліддя у жінок, а також комплексне лікування порушень фертильності. Діагностика виконується при першому ж зверненні пацієнтки в клініку, проходить максимально швидко і безболісно.

Первинне обстеження гінеколога, вартість якого вказана за посиланням http://igr-lab.com.ua/poslugi/pervinna-konsultaciya-ginekologa , потрібно для визначення факторів, що викликали порушення у роботі репродуктивної функції. Після діагностики першопричин безпліддя жінкам можуть бути рекомендовані допоміжні методи дослідження для підбору оптимальної схеми лікування.

Найбільш популярні методи лікування безпліддя у жінок в клініці IGR:

 1. Медикаментозна терапія. Найчастіше мова йде про терапію інфекційних захворювань, а також запалень різної етіології. Досить часто проводиться коригування гормональних порушень за допомогою гормональних препаратів для нормалізації менструального циклу і стимуляції овуляції.
 2. Хірургічне лікування. Потрібно при наявності патологій, усунути які можливо тільки оперативним шляхом.
 3. Внутрішньоматкова інсемінація.
 4. Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ). Проводитися при найбільш важких формах жіночого безпліддя і є найбільш ефективним методом лікування порушень фертильності у представниць слабкої статі.
 5. ЕКО + ІКСІ.

Чому варто звернутися у “Медичний центр ІГР”?

 • Займаємося діагностикою безпліддя будь-якої форми і виду.
 • Гарантуємо максимально точну і швидку діагностику з вказанням діагнозу.
 • Проводимо лікування супутніх захворювань і патологій.
 • Гарантуємо індивідуальний підхід і уважне ставлення до кожної пацієнтки.

Детальніше про лікування безпліддя ви можете дізнатися на сайті ЕКЗ клініки IGR.