Головна Цікаво На Львівщині відкрито центр розвитку дитини “Академія від А до Я”

На Львівщині відкрито центр розвитку дитини “Академія від А до Я”

245
0

У середині жовтня минулого року у м. Дублянах, в одному з приміщень ресторанного комплексу “Фортуна” (керівник Г. Гулій) відкрито центр розвитку дитини “Академія від А до Я”. Діти від 1 року з батьками, дідусями та бабусями мають змогу відвідати безкоштовні демонстраційні заняття та впевнитися в майстерності викладачів, високій якості навчальних матеріалів, затишних та безпечних навчальних кімнатах. Хлопчаки та дівчатка разом з дорослими корисно і пізнавально проводять час, запозичують нові методи спілкування.

Адже авторська методика, за якою проводять заняття, успішно проявила себе в багатьох центрах розвитку дитини вже впродовж 8 років. Для дітей від 1 до 7 років тут — комплексні заняття, мета яких — знайти потаємний “ключик”, розкрити потенціал та розвинути здібності кожної дитини, адже всі ми індивідуальні.

Зацікавити дитину в Академії допомагають новітні ігрові методики, які сприяють засвоєнню потрібної інформації у невимушеній атмосфері. Використовуючи методику Марії Монтессорі,  викладачі центру прагнуть удосконалити навички практичного життя, які допоможуть дитині стати самостійною. Фундаментальними у роботі з дітьми є також методики Глена Домана, Н. Зайцева, Нікітіних.

Щоб отримати результат, в Академію від А до Я залучають провідних педагогів-тренерів, які готують майбутніх викладачів до праці у навчальних центрах. Вони стають наставниками для діток від перших кроків і до школи. Випускники Академії — це кмітливі та впевнені у собі діти, емоційно та психологічно розвинуті, з повною готовністю до шкільного життя.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.