Головна Цікаво Народний часопис «Відродження» — голос Жовківщини

Народний часопис «Відродження» — голос Жовківщини

600
0

Народний часопис Жовківщини «Відродження» заснований у жовтні 1990 року. В епоху цифрових технологій друковані видання залишаються затребуваними і перспективними, цього ніхто не заперечить. Упродовж більше 25 років «Відродження» є рупором мешканців нашого району.

Я знайомий з редакційною колегією районної газети, зокрема із редактором Ярославом Глутковським. Їх самовіддана творча праця втілюється у цікавих публікаціях на сторінках часопису. Редакція з великою повагою ставиться до людини, а це – головне. Газетні публікації незаперечно впливають на людей, розширюють горизонт мислення, передають нові знання, допомагають зорієнтуватися у непростих ситуаціях сьогодення. Часопис завжди тримає руку на пульсі життя і спонукає до цього читачів.

Читання газети «Відродження» підвищує інтелектуальний рівень і приносить, звичайно, естетичне задоволення. Адже для жовківчан готують матеріали професійні журналісти. Газета – це контакт із людьми, живе спілкування, новини політики, законодавства. Мешканців цікавить діяльність влади району, міста, освітянські, медичні, спортивні новини, залюбки перечитують поетичні сторінки. «Відродження» — креативна, сучасна і навіть, на мою думку, «крута» газета. Актуальна і приваблива  не лише за змістом, а й за поліграфічним оформленням.

Друковане слово підтримує в серцях людей світлі і щирі почуття, допомагає доторкнутися до глибин мудрості, здобути зна-ння. Хоч інтернет і завоював світ, але газет і книг не замінити. Хто регулярно читає районку, то завжди знайде щось цікаве, корисне і позитивне. Газета не тільки віддзеркалює життя людей, а й прагне вплинути на його покращення, вирішити проблеми читачів. Наповнює наші будні позитивом й оптимізмом, і вірою в те, що виважене журналістське слово зробить нас добрішими й уважнішими один до одного.

Отож, передплачуймо районну газету, яка найближча до мешканців Жовківщини. Духовний хліб – значно важливіший. Поінформований – значить озброєний! А передплатити «Відродження» не так складно і дорого. Це можна зробити у будь-якому поштовому відділенні району чи в листоноші.

Василь Гульгун,
м. Жовква