Головна Цікаво Про призов громадян на строкову військову службу навесні 2016 року

Про призов громадян на строкову військову службу навесні 2016 року

168
0

1. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" зі змінами, які були внесені від 15.01.2015 № 116-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби та питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду», Указу Президента України № 122/2016 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році», в період від 5 травня до 30 червня 2016 року провести весняний призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Жовківського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1998 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1997-1989 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову або непризвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Жовква, вул. Дорошенка, 9 а, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути в районний військовий комісаріат до 15 травня 2016 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Жовківського району, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

П. МАРУСИН, військовий комісар Жовківського РВК.