Головна Цікаво Оптові закупівлі чоловічого взуття: головні переваги

Оптові закупівлі чоловічого взуття: головні переваги

24
0

З кожним роком популярність оптових закупівель стрімко зростає. Це обумовлено практичністю таких угод як для продавців, так і для клієнтів. Наприклад, чоловіче взуття оптом коштує приблизно на 1/3 дешевше, ніж в роздріб. При цьому продавцеві вигідно знижувати націнку, так як він заробить більше за рахунок реалізації великої партії товару, а покупцеві приємно отримати його значно дешевше, ніж на ринку або в стаціонарному магазині.

Переваги співпраці з оптовими постачальниками

Знижки, спеціальні пропозиції, вигідні умови доставки і т. Д. – це далеко не всі приємні бонуси роботи з перевіреними продавцями. Незалежно від сфери торгівлі, покупка товарів оптом має багато переваг. До головних з них можна віднести наступні:

  • фінансова вигода. Якщо продавець знижує вартість через те, що він зацікавлений в реалізації великих партій чоловічого взуття, то покупець хоче придбати якісну продукцію за мінімальною ціною. Така співпраця вигідна обом сторонам угоди;
  • низька вартість доставки. Питання логістики завжди актуальний для такого виду закупівель. Придбання оптом вигідно тим, що вартість доставки великої партії чоловічого взуття істотно нижче, ніж сума декількох дрібних поставок;
    налагоджена торгівля. Оптові постачальники взуття зацікавлені у тривалій співпраці, тому нерідко пропонують перевіреним покупцям вигідніші умови.

Повірте, працювати з відповідальними продавцями, яким можна довіряти, – одне задоволення. Адже в такому випадку новинки будуть приходити вчасно.

Найчастіше низькі ціни відлякують покупців. Вони вважають, що чоловіче взуття, яка стоїть в звичайних магазинах в 1,5-2 рази дорожче, відрізняється якістю. Але це не так. Адже саме у оптових постачальників і оформляють замовлення власники стаціонарних магазинів.

Спільні покупки

Про такий вид шопінгу знають практично всі активні користувачі інтернету. Навіть якщо немає необхідності в придбанні відразу 10 пар чоловічого взуття, це зовсім не означає, що немає можливості скористатися перевагами опту. В такому випадку можна або самостійно створити спільну закупівлю, або приєднатися до інших її учасників.

Такий шопінг має багато плюсів:

  • економія часу. Немає необхідності шукати відповідне взуття в стаціонарних магазинах, адже її можна придбати не виходячи з дому;
  • економія коштів. Навіть якщо організатори спільних закупівель беруть за послуги 10% від вартості товару, то кінцева ціна пари взуття буде все одно менше, ніж роздрібна;
  • широкий асортимент. Вибір товарів на сайтах оптових постачальників досить великий, тому є можливість вибрати саме ту модель взуття, яка сподобалася чоловікові.

Як бачите, оптові покупки – це найвигідніший спосіб придбати якісні товари за доступними цінами. Головне, знайти перевірених постачальників, що пропонують вигідні умови співпраці.