Головна Цікаво П’ятірка кращих кондиціонерів для дому

П’ятірка кращих кондиціонерів для дому

Прошли времена, когда кондиционеры устанавливали только в офисных, коммерческих объектах. Сегодня климатическая техника стала доступной и для тех, кто хочет поддерживать дома комфортный температурный режим.

37
0

Пройшли часи, коли кондиціонери встановлювали тільки в офісних, комерційних об’єктах. Сьогодні кліматична техніка стала доступною і для тих, хто хоче підтримувати будинку комфортний температурний режим. Ринок кондиціонерів буквально переповнений. Варто тільки подивитися асортимент одного з інтернет-магазинів, що спеціалізуються на продажу таких пристроїв.

У великій різноманітності відразу важко зорієнтуватися. Якщо ви плануєте покупку хорошого кондиціонера і боїтеся помилитися, варто ознайомитися з рейтингом найпопулярніших і затребуваних моделей.

DAIKIN FTXB25C / RXB25C

Цей кондиціонер по праву входить до числа кращих. Прилад функціонує безшумно, має оптимальний набір опцій і режимів. За рахунок присутності таймера користувач може запрограмувати роботу агрегату на день вперед. Техніка відмінно підтримує заданий режим.

Конкретні переваги пристрою такі:

 • зовнішній блок оснащений ТО з антикорозійним покриттям. Це продовжує термін служби елементів агрегату;
 • решітки жалюзі змінюють своє положення автоматично, за рахунок чого повітряні
 • потоки розподіляються рівномірно;
 • присутність режиму «Турбо» дозволяє оперативно обігріти приміщення;
 • функція «Тиша» мінімізує гучність роботи пристрою до 21 дБ;
 • завдяки фільтрам «Антипил» модель здатна очищати повітря в приміщенні.

Цей агрегат призначений для приміщень з квадратурою до 25 м. Завдяки наявності функції самодіагностики він здатний досліджувати себе на предмет поломки.

Hitachi RAS-14JH4 / RAC-14JH4

Японська фірма завжди славилася оптимальним співвідношенням ціни і якості. Модель Hitachi RAS-14JH4 / RAC-14JH4 – яскравий тому приклад. Прилад оснащений інверторним мотором, має режим витяжки, що в рази збільшує комфорт його використання. Тут також є вбудований сенсор. Він чутливий до забруднень повітря і спрацьовує в разі, якщо концентрація пилу і шкідливих частинок перевищена.

Основні характеристики кондиціонера:

 • площа приміщення, що обслуговується – 35 м2;
 • рівень шуму – 22 дБ (мінімальний);
 • кількість режимів – 4;
 • додатково – антибактеріальний фільтр, система припливно-витяжної повітря.

Це досить хороша модель для побутового використання. Також підійде для офісу.

Hisense AS-10UW4SVETS10

Це високотехнологічна спліт-система. Елітний дизайн з плавними лініями, прихованим дисплеєм сподобається естетам. Для комфортного сну тут реалізований мінімальний рівень гучності в 19,5 дБ. Алергікам доведеться до речі система Plasma Lux. Вона знищує мікроорганізми і токсичні речовини, усуває сторонні запахи і освіжає повітря. Крім того, модель оснащена вбудованим модулем Wi-Fi, що дозволяє управляти пристроєм зі смартфона.

MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-EF25VE2 (3) W / MUZ-EF25VE

Кондиціонери цього бренду відносяться до елітного класу. Саме дана модель популярна за рахунок свого економного енергоспоживання, гарній фільтрації повітря. Також вона має функцію осушення і відмінно підійде для приміщень з високим рівнем вологості. У разі раптового відключення пристрій повертається в заданий режим роботи – настройки не збиваються. Крім того, можна запрограмувати агрегат на тиждень вперед.

Toshiba RAS-07EKV-EE

Японська техніка має хороші технічні характеристики і доступну вартість. Зовні кондиціонер досить привабливий, володіє достатнім набором функцій. Головні переваги:

 • плавне регулювання потужності – це дозволяє знизити рівень шуму блоків для більш зручної експлуатації;
 • комфортна підтримка температурного режиму – інвертор мінімізує ймовірність різкого стрибка температури;
 • енергоефективність – інверторні моделі споживають набагато менше електроенергії.

Багато хто вважає недоліком відсутність плазмового фільтра. Але в іншому ця кліматична техніка досить хороша.

Що ж вибрати

Незалежно від того, вирішили ви купити рідко зустрічається кондиціонер LG або вибираєте пристрій по рейтингу і відгуками інших користувачів, важливо звертати увагу на функціональність. Надійність бренду також грає роль. Перевірені роками виробники дорожать своєю репутацією і навряд чи будуть виготовляти неякісну техніку.