Головна Цікаво Перший спа-салон у Жовкві

Перший спа-салон у Жовкві

535
0

Кажуть, проблеми вдається розв’язати в залежності від їх сприймання. Емоційне перенапруження, малорухливий спосіб життя, несприятливий вплив навколишнього середовища – ось, що вирізняє високі темпи і рівень життя сучасної людини.

Отож, розслабитися серед сірих буднів, корисно та приємно відпочити і приділити час своєму здоров’ю вам запропонують у нещодавно відкритому у Жовкві спа-салоні. Тут із холодної осінньої погоди та міської суєти ви потрапите на острів тепла і затишку.  Вишуканий класичний інтер’єр, витання ароматів екзотичних ефірних олій, мерехтіння свічок і звуки спокійної мелодії – такий антураж  перенесе  вас в атмосферу гармонії. Ви потрапите у райський куточок, адже відвідування спа-закладу прирівнюється до поїздки на курорт. Тут вам запропонують широкий спектр спа-процедур: релакс-масаж, аромомасаж, антицилюлітний, шоколадна ейфорія, стоунтерапія (масаж із холодним і нагрітим камінням), медовий, herbal-масаж (з трав’яними мішечками) та ін. Майстри масажу відмінно знають свою справу і готові приділити  увагу всім аспектам вашого тіла, вказати на проблемні ділянки й дати рекомендації їх можливого усунення або ж подальшої профілактики. Вам допоможуть досягти гармонії душі і тіла, оздоровити організм та провести корекцію фігури.

 Для дітей від 3 до 9 років масаж проводять безкоштовно (за рекомендаціями лікарів), від 9 до 12 років – з 50-відсотковою знижкою. Для дорослих вартість масажування становить 50 гривень і більше, залежно від обраної процедури.
Для чоловіків, котрі піклуються про своє здоров’я і гарне самопочуття, передбачено старослов’ян-ський масаж – глибоке масажування м’язів у поєднанні з різними техніками. Разом із друзями можна провести спільний відпочинок у римській парній, відсвяткувати день народження чи якусь іншу подію.

У першому спа-салоні Жовкви для вас знайдуть індивідуальний підхід і допоможуть поринути в атмосферу спокою та затишку, пройти оздоровчі процедури майстри масажу Наталія Кучма  (на світлині) – ініціаторка відкриття закладу у нашому райцентрі, Іван Копин, який спеціалізується на дитячому масажі, Олена Курило, адміністратори Марія Пелех й Ольга Михайленко, менеджер вологого прибирання Світлана Скіра.

Напередодні свята Миколая, Нового року передбачені різні приє-мні акції. Ви можете придбати подарункові сертифікати й зробити сюрприз для  коханих і близьких. «Зробіть подарунок подрузі» — так і звучить уже діюча акція. Ви оплачуєте масаж для колежанки, зробите приємну несподіванку для неї, й особисто приймете масаж  безкоштовно. Сюрпризи чекають й після процедур…

Завжди чекаємо на Вас, готові зробити приємність, із розумінням віднесемося до кожного клієнта й подаруємо незабутні враження гармонії й турботи про здоров’я! Заходьте! Наша адреса: м. Жовква, вул. Святої Трійці, 15.
Тел.: (068) 333 73 09, (063) 293 99 19.
Ми працюємо щодня від 10 год. до 20 год. ( у неділю – від 11 год. до 20 год.).