Головна Цікаво Піч на дрова – невід’ємний атрибут для кожної лазні або сауни

Піч на дрова – невід’ємний атрибут для кожної лазні або сауни

68
0

Для кожної лазні або сауни дров’яна піч є головним атрибутом. Виходячи з цього, до вибору дров’яної печі необхідно підходити з повною серйозністю. Необхідно враховувати всі нюанси, починаючи від розміру і дизайну, і закінчуючи потужністю самої печі.

Вибір потужності для печі

При недостатній потужності піч буде працювати на максимальних значеннях, що в майбутньому негативно позначиться на терміні експлуатації. Також можливий варіант, що дров’яна піч не зможе забезпечити потрібний температурний режим. При максимальній потужності, приміщення може перегрітися, що в кінцевому підсумку призведе до пожежонебезпечної ситуації. Тому вибирати піч для лазні необхідно таку, яка найкраще підходить за параметрами приміщення.

Багато фахівців радять звертати увагу на матеріал, з якого виготовлена ​​піч. Найкраще вибрати піч, яка має вигляд металевого корпусу, який при цьому проведений в кілька шарів. Це не допустить опіків від дотику. Також печі, виготовлені з природного каменю. Такі печі не перегріваються і рівномірно поширюють тепло в приміщенні.

Дров’яні печі також мають класифікацію за способом топки. Перший тип – це ті печі, які розтоплюють в самій парильні, другий тип – розтоплюють з іншого приміщення. Перевагою першого типу печі є те, що можна спостерігати за вогнем, не виходячи з парної. Другий тип хороший тим, що прогріває не тільки парилку, але і сусіднє приміщення.

На сайті sauna-psp.kiev.ua/oborudovanie-dlya-bani-i-sauny/pechi-dlya-bani є широкий асортимент печей від популярних виробників, таких як PAL, Kastor, Klover. Тут можна придбати печі, як для російської лазні, так і для фінської сауни.

Дров’яні печі для лазні, які розміщені на сайті мають такі переваги:

– легкість у використанні, надійність і безпеку;

– на кожну піч є сертифікат якості;

– за короткий час прогрівають парильню;

– гарантований тривалий термін експлуатації.

Всі види печей, представлених на сайті, підійдуть навіть самому вишуканому любителю саун і лазень. Якщо клієнт не може з вибором, йому допоможуть професійні консультанти, які врахують всі побажання і підкажуть підходящий варіант для парилки.

Крім печей, на сайті можна знайти інше обладнання, яке необхідно для парилень. Також можна залишати заявки на будівництво під ключ. Доставка товару відбувається по всій території України.