Головна Цікаво Підбираємо калоші для валянок

Підбираємо калоші для валянок

286
0
калоші для валянок

Перш за все, за допомогою калош ми зможемо захистити валянки від вологи.

Не завжди в зимовий період стоїть суха і морозна погода, наприклад, вранці буває холодно, а до вечора – тепліше. А часом в кінці зими з’являються калюжі. Деякі вважають за краще працювати в валянках в місцях, де завжди сиро і брудно. Але це може погано позначитися на такому взутті, адже вона швидко мокне і може швидко зіпсуватися.

Тому при таких умовах обов’язкове доповнення до валянків є калошами. Вони можуть захистити валянки від сльоти, вологи і бруду, тим самим продовживши їх термін служби. Великий вибір жіночих калош вам запропонує інтернет-магазин Dreamstan. На тсорінці сайту dreamstan.com.ua/galoshi/galoshi-penka-eva ви можете придбати калоші он-лайн. Перед покупкою зверніться до он-лайн консультанта.

Сьогодні у продажу є калоші на будь-який смак і будь-яких розмірів, забарвлення різноманітні: вони можуть бути чорними, кольоровими, прозорими, камуфльованими, зробленими з гуми, силікону або пластику.

Найкраще купувати калоші відразу разом з валянками. Зараз на ринку існує різні види зимового взуття, в тому числі і такі ексклюзивні вироби як – дизайнерські валянки який представлені в інтернет магазині «Чудо-Валянки». У ньому ви до речі зможете підібрати і галоші які представлені в найрізноманітніших кольорах.

Як же необхідно підбирати калоші?

Перш за все, визначитеся з розмірами валянок і виберіть їх. Якщо ви не знаєте, як це зробити, прочитайте інструкцію по підбору валянок.

Підбираємо калоші. Найпоширенішими є класичні чорні калоші, зроблені з гуми. Вони прості в процесі експлуатації і зручні, міцний і коштує недорого.

Калоші порівнює з валянками. Для цього ви можете виміряти зовнішню довжину підошви валянка і, виходячи з неї, підібрати розмір калош.

Наприклад, якщо довжина підошви становить 30 сантиметрів, то розмір калош становить 300, якщо довжина валянка – 27 сантиметрів, то калоші повинні бути розміром 270.

Після чого надягає валянки в калошах. Спочатку необхідно просунути носок, а після, потираючи долонею по підошві калош в сторону п’яти, їх одягнути (так вам буде простіше їх одягати). Якщо калоші одяглися вільно, значить, вони завеликі, і варто підібрати розмір трохи менше. Необхідно, щоб калоші були трохи тугіше, тоді валянки зможе прийняти форму ноги і калоші.

Валянки з натягнутими калошами. Одягаючи валянки разом з калошами, ви повинні відчути, що залишилося місце приблизно в один сантиметр.

Ваші ноги повинні бути комфортно. Відзначимо, що калоші теж бувають вузькими і широкими, тому їх варто підбирати під вашу ногу.