Головна Цікаво Порівняння сушильної шафи і сушильної машини Bosch

Порівняння сушильної шафи і сушильної машини Bosch

46
0

«Бабусин» метод сушіння білизни на батареї, у ванній кімнаті або на балконі вже не такий популярний. Незважаючи на те, що балкони і лоджії вміщають в себе достатню кількість одягу, їх рідко використовують для сушки. Все частіше там обладнають додаткове місце для відпочинку, а не для для зберігання побутових речей.

Для сушки одягу існує два варіанти побутової техніки – сушильні шафи і машини. Перші через свої габарити особливою популярністю не користуються. Другі можна знайти практично в будь-якому інтернет-магазині. Одним з кращих виробників машин є компанія Bosch, великий вибір продукції якої представлено в каталозі http://studio-bosch.com.ua/katalog/stirka-i-sushka/sushilnye-mashiny.

Особливості сушильного шафи

Ця техніка призначена для сушіння практично всього вашого гардеробу, а не тільки білизни. Вона справляється з усіма видами тканин, починаючи від делікатного шовку, закінчуючи грубим драпом. Все, що потрібно зробити перед запуском процесу, – розвісити одяг на гачках або вішалках. Для взуття або інших речей передбачені спеціальні відсіки і полки. Один цикл займає від 1 до 6 годин через те, що тепле повітря занадто повільно циркулює по камері. Середній розмір шафи порівняємо зі стандартним платтяним гардеробом.

Переваги:

практично безшумна робота;
можливість сушіння делікатних речей;
призначеного для верхнього одягу і взуття.

Особливості сушильної машини Bosch

Маючи розмір стандартної пральної машини, сушарка підходить для багатьох сімей. Її можна поставити не тільки в будинку, але і в невеликій квартирі. Моделі, призначені для ваги до 3 кг, можна встановлювати в ніші або підвішувати на стіну. Барабан швидко висушує речі, але подібна механічна обробка підходить не для кожної одягу. Найпопулярнішою вважається техніка з конденсаційної системою. Вона збирає воду в спеціальному відсіку або безпосередньо зливає її в каналізацію. Все, що потрібно для догляду – вчасно чистити фільтр від порошку, волосся і пилу.

Переваги:

швидкий процес сушіння (є режими 20-ти хвилин);
компактний розмір (можна встановити навіть на пральну машину);
має різноманітні програмні режими;
економить електроенергію, в порівнянні з використанням сушіння в пральній машині.

Обидва варіанти сушильної техніки представлені в різному ціновому сегменті. Вибираючи між шафою або машиною Bosch, орієнтуйтеся на власні потреби – який одяг потребує більш частої сушіння та яке місце ви готові виділити в будинку.