Головна Цікаво Рекомендації по вибору дзеркал з підсвіткою

Рекомендації по вибору дзеркал з підсвіткою

28
0

Дзеркало – одне з головних предметів побуту в будинку. З його допомогою можна привести себе в порядок, вдосконалити інтер’єр, візуально розширити простір і підкреслити стиль приміщення. На сьогоднішній день все більшої популярності набирають дзеркала з підсвічуванням. Такі дзеркала можуть виступати як єдине джерело світла, так і зручним доповненням до основного висвітлення.

Розрізняють декілька основних варіантів підсвічування. Зовнішнє підсвічування забезпечується завдяки спотів, невеликим бра і регульованим світильників. В такому випадку джерела світла розміщуються в максимальному наближенні до дзеркального полотна або безпосередньо врізаються в його конструкцію. Таким чином можна висвітлити і саме дзеркало, і навколишні його предмети, в тому числі полички і шафки для ванної кімнати. Дзеркала з внутрішньою підсвіткою мають вбудовані світлодіоди, які розміщують на спеціальних стрічках або в блоках. Світлодіодне освітлення має досить яскраве світло, через що їх часто розміщують під матовим склом. Завдяки такому варіанту стає можливим саме детальне висвітлення відображення. Останній варіант – декоративне підсвічування. Вона не використовується для якісного і повноцінного освітлення, однак, має важливу естетичну цінність для приміщення. З її допомогою можна домогтися максимально затишній обстановки. Декоративне освітлення здійснюється шляхом підсвічування світлодіодами малюнків на дзеркальному полотні.

З їх допомогою можна візуально розширити простір приміщення. LED-підсвітка може встановлюватися по периметру дзеркала або знаходиться за його поверхнею. У першому випадку світлодіоди, що вийшли з ладу, досить просто замінити. У другому випадку це значно важче, проте такий варіант має більш привабливий зовнішній вигляд. При виборі дзеркала з LED-підсвіткою необхідно визначиться з метою його використання. Якщо з його допомогою передбачається нанесення макіяжу, то вибирати слід тільки біле освітлення. У випадках декоративної функції дзеркала можна зупинити свій вибір на будь-якому бажаному кольорі. Але він повинен поєднуватися з основною колірною гамою інтер’єру. Оптимальною вважається яскравість освітлення приблизно на 300-400 лм. Кількість діодів близько 40-70 шт / м використовується для декоративного освітлення, для адекватного цільового освітлення вона повинна становити не менше 120 шт / м.