Головна Цікаво Результати конкурсу «Наша дитина — найкраща!»

Результати конкурсу «Наша дитина — найкраща!»

33
0

Редакція газети «Відродження» підсумувала результати конкурсу, присвяченого наймолодшим мешканцям Жовківщини. Від найулюбленішого свята дітвори — Миколая й аж до Великодня щономера ми друкували світлини дітей віком від 1-го до 6-ти років, які надсилали і приносили безпосередньо у редакцію. Для кожних матусі й татуся, бабусі й дідуся своя дитина, онука, звісно, — найкраща. Тому й конкурс мав доволі просту, але змістовну назву «Наша дитина — найкраща!».

Минулого тижня стіни редакції газети «Відродження» наповнились дитячим сміхом і метушнею — відбувалося нагородження переможців дитячого конкурсу. Підбиття підсумків перетворилося на затишне родинне свято. Теплими словами тут вітали найменших гостей редакції і їхніх батьків та родичів, бажали, щоб і надалі діточки зростали здоровими, розумними й радували своїми здобутками.

Серед дівчат найкращими журі визнало світлини Аліни Семочко зі Забір’я (4,5 року), Вікторії Рубель зі с. Сопошина (1 рочок) та Соломії Борис із Волі-Висоцької (5 років). Із представлених фото хлопчиків достойними обрано Святослава Іванця (м. Дубляни, 1 рік) та Максима й Дениса Корпанюків із Забір’я (5 р. та 1,5 р.). Цікавою виявилась і номінація «Тріо», у якій перемогу отри-мали три сестрички – жовківчанки Анастасія, Анна та Софія Пелехи (3, 5, і 6 р.).

Усі призери нагороджені грамотами КП «Редакція газети «Відродження» і пам’ятними подарунками. Ляльки, машинки, пізнавальні ігри, солодощі припали до душі переможцям. Діти і батьки дякували редакції за організацію і проведення такого конкурсу.

Ми зі свого боку вдячні Степану Сохнацькому, Івану Костюку, Івану Дорошу, Василю Салу, Андрію Батючку, Віктору Марушку та Віталію Перетятку за допомогу у придбанні вартісних призів.

Яніна ТАРАСІВ.