Головна Цікаво Школа для майбутніх батьків – тематика та формат

Школа для майбутніх батьків – тематика та формат

123
0

Майбутні батьки намагаються якомога відповідальніше підготуватися до нового етапу їх життя. Статті, книги, журнали, розповіді друзів і родичів – обсяг інформації стає все важче розподіляти на вірні і “шкідливі поради . Особливо, коли рекомендації настільки різні, що практично суперечать один одному. Ось тут і допоможе колектив справжніх фахівців, які об’єдналися в такому прекрасному справі – навчанні мам і тат. Вже багато сімей пройшли підготовку на курсах для майбутніх батьків. Якщо ви теж хочете отримати ці цінні знання – ознайомтеся з проектом www.shkola-buduschih-roditelej.isida.ua на сайті однієї клініки.
Навіщо ці заняття і що на них можна дізнатися

Лікарський досвід показує, що у всіх батьків виникають схожі труднощі в процесі вагітності і після народження дитини. Для цього були створені авторські методики з правильними рекомендаціями. Якщо батьки пройдуть курси – вони вже не піддадуться на застарілі поради, зможуть відрізнити корисну інформацію.

Всі заняття у школі проходять за кількома напрямками.

Вагітність і все, що з нею пов’язано:

повноцінний раціон майбутньої мами
необхідність відвідувань лікарів під час вагітності
періоди розвитку плода
негативні фактори для дитини і мами
спілкування з дитиною, поки він знаходиться в материнському організмі
догляд за здоров’ям вагітної

Пологи, їх перебіг та періоди:

підготовка до пологів
провісники родового процесу
перший період пологів, поведінку під час переймів, їх оцінка
народження дитини
закінчення пологів

Післяпологовий період:

гігієна матері та дитини
догляд за малюком
правила годування
особливості здоров’я новонародженого

Всі ці теми висвітлюються у заняттях, які можна відвідувати удвох або по одному. Бесіда, вправи, тренінги проходять у невеликих групах, для того, щоб кожному було приділено достатньо уваги.
Форми заняття в школі майбутніх батьків

Курси можуть проходити у форматі регулярних занять. Вони проходять в зручний час, кілька разів в тиждень, в групах. Матеріал розділений на обсяги, легкі для сприйняття і запам’ятовування. Кожне заняття супроводжується наочним матеріалом у формі ілюстрацій, навчальних фільмів.

Також, спілкування може проходити в індивідуальному порядку. Це розраховано на ті випадки, коли потрібно в короткий час отримати певну підготовку і це необхідно зробити за одну зустріч. Так, наприклад, можна підготуватися до пологів або отримати конкретну інформацію по годівлі.

Психотерапія застосовується в тих випадках, коли батькам потрібна підтримка. Проблемна вагітність – не привід для відчаю і негативних емоцій. Кілька зустрічей з фахівцем допоможуть вирішити питання і знайти вихід із ситуації.