Головна Цікаво Штучне запліднення від кращих репродуктологов Києва

Штучне запліднення від кращих репродуктологов Києва

36
0
скусственное оплодотворение в Киеве от ИГР

Одна з найбільш ефективних і популярних допоміжних репродуктивних технологій – ЕКО. Запліднення «в пробірці» вирішує багато проблем, пов’язаних з безпліддям і дозволяє допомогти сім’я при найбільш складних порушеннях репродуктивної функції як у жінки, так і у чоловіка.

Основні етапи ЕКО

Типовий, класичний протокол штучного запліднення – це послідовність кількох основних етапів.

1. Підготовка генетичного матеріалу для зачаття – статевих клітин партнерів. Для отримання жіночих яйцеклітин виконується гормональна стимуляція суперовуляції з подальшим забором ооцитів при проведенні пункції. Стимуляція гормонами дозволяє отримати в одному циклі не одну яйцеклітину, а відразу декілька, які можуть бути використані для подальшого екстракорпорального запліднення. Для отримання чоловічих статевих клітин спеціальні процедури і лікарські маніпуляції не потрібні.

При відсутності або незадовільну якість власного генетичного матеріалу пацієнтам може бути рекомендовано участь в донорських програмах – запліднення за допомогою донорських ооцитів і сперматозоїдів.

2. Запліднення «в пробірці». Отримані гомети з’єднуються в пробірці і поміщаються в спеціальну живильне середовище до моменту настання запліднення. Після отримання декількох ембріонів проводиться відбір найбільш «якісних» для останніх підсадки. За свідченнями лікаря на даному етапі може бути виконаний додатковий скринінг – ПГД. Передімплантаційна генетична діагностика дозволяє виявити важкі хромосомні і інші порушень, мінімізувати ризик народження дитини з важкими захворюваннями і патологіями.

Трансфер 2-3 ембріонів в порожнину матки пацієнтки. Маніпуляція виконується амбулаторно. За допомогою медичного катетера запліднені ембріони вводяться в порожнину матки. Після процедури жінці рекомендований повний спокій без будь-яких фізичних навантажень протягом 3-4 годин.

Після підсадки пацієнтці призначається спеціальна підтримуюча терапія.

Через 7-10 днів після процедури для підтвердження настання вагітності виконується аналіз крові на ХГЧ. У разі його появи в крові протокол ЕКО вважається проведеним успішно, а жінці підтверджується статус вагітної.

ЕКО з донорськими статевими клітинами

Досить часто трапляється так, що в силу певних обставин статеві клітини у партнера або обох партнерів відсутні повністю або мають незадовільну якість. В такому випадку єдине можливе рішення проблеми безпліддя – ЕКО з використанням донорських ооцитів і сперматозоїдів. Участь в донорських програмах істотно підвищує ймовірність успішного настання вагітності вже з першої спроби, але при цьому значно здорожує вартість протоколу.

При нормальному дозріванні яйцеклітин у пацієнтки може проводитися ЕКЗ в природному циклі. Така процедура вважається більш делікатної, так ка не передбачає проведення гормональної стимуляції.