Головна Цікаво Швидке отримання мікрокредиту в Україні

Швидке отримання мікрокредиту в Україні

30
0

Багатьом напевно знайома ситуація, коли, не плануючи покупку, проходячи по вулиці повз бутіка, в вітрині бачиш річ, в яку «закохуєшся з першого погляду». Ідеально підходить за розміром і кольором, вона виявляється одна в наявності і за приємною ціною. Прикро, але грошей на її покупку немає, а зарплата лише через кілька днів. Що робити? Адже цю річ може купити хтось інший вже сьогодні … А що, якщо взяти гроші в кредит?

Умови швидкого кредитування

На щастя жителів будь-якого регіону України, на сьогоднішній день така ситуація не є тупиковою, адже всім повнолітнім громадянам України надає екстрену фінансову підтримку компанія «КЛТ КРЕДИТ». Вам більше не потрібно особисто відвідувати банківські установи в робочі години, щоб отримувати кредити на карту. Тепер можна сидячи в затишному кафе або красивому парку, за допомогою будь-якого гаджета, заходити на kltcredit.com.ua і буквально за кілька хвилин легко оформляти кредити на карту онлайн. Ще кави не буде допит, а лавочка не встигне натерти Вам спинку, як гроші опиняться на карті.

Наявний на сайті онлайн-калькулятор допоможе Вам самостійно розрахувати термін і суму погашення позики. Доступна форма заповнення анкетних даних не викликає складнощів навіть у новачків.

Всі громадяни країни, які досягли 18-річного віку, можуть у зручний для себе час отримати потрібну грошову суму від «КЛТ КРЕДИТ», не проходячи тривалу бюрократичну процедуру збору всіляких довідок. Після заповнення форми встановленого зразка, потрібна грошова сума в розмірі до 10000 гривень (для нових користувачів – до 2500 гривень) буде нарахована на діючу карту будь-якого банку. Одна з найнижчих процентних ставок за позиками в країні, складова 1,62% в день (для вперше звернулися – 0,8%), не завдасть шкоди сімейному або особистому бюджету.

Способи і терміни погашення позики

Встановивши лояльні умови співпраці, «КЛТ КРЕДИТ» пропонує постійним клієнтам погасити мікропозик в термін до 65 днів (для нових користувачів – до 30 днів). Для всіх позичальників запропоновані зручні способи погашення позики:

  • через Інтернет-банкінг;
  • в касі будь-якого банківського установи;
  • через платіжний термінал.

При першій можливості, що з’явилася кредитополучатель може достроково погасити позику онлайн, значно зменшивши свої виплати за відсотками. У разі непередбачених обставин і неможливості погашення мікрокредиту в обумовлені терміни, «КЛТ КРЕДИТ» готовий пролонгувати договір на вигідних умовах для кредитів.

Приємним сюрпризом для постійних і нових клієнтів «КЛТ КРЕДИТ» буде новина про періодичні спеціальні пропозиції та акції, що знижують фіксовану процентну ставку до показника 1,15%.