Головна Цікаво Складські металеві стелажі: головні переваги

Складські металеві стелажі: головні переваги

85
0

Конструкції, що дозволяють продумано використовувати всю доступну площу приміщення, повинні відповідати й іншим, не менш значущим вимогам. Складські металеві стелажі головним чином призначені для накопичення та збереження продукції без заподіяння їй якоїсь шкоди і грамотного управління товарними потоками. Відповідно, конструкції повинні бути надійними, стійкими, практичними у використанні – забезпечувати безперешкодний доступ до вантажів в будь-який момент – і функціональними.

Запорукою вибору і покупки устаткування, що відповідає таким вимогам, є співпраця безпосередньо з виробником подібної продукції. В Україні пальму першості в сфері продажів високоякісних, практичних і довговічних металевих стелажів вже протягом 20 років утримує підприємство «ІМВО». Виготовляючи обладнання на замовлення, компанія задовольнила потреби більш 4000 клієнтів і продовжує тісно співпрацювати з партнерами з Києва, Львова та багатьох інших міст.

Складські металеві стелажі: переваги

Передоручивши роботу з організації підсобного приміщення фахівцям підприємства «ІМВО», ви отримуєте величезний вибір оптимальних рішень для здійснення різних завдань. Так, за допомогою складських металевих стелажів можна: значно збільшити корисну площу складу в умовах обмеженого простору; в одному місці зберігати різні за габаритами і увазі вантажі (ящики, бочки, рулони, палети і інш.); систематизувати архіви чи ділову документацію; збірні металеві стелажі – оптимальний варіант рішень для розміщення складальних вузлів біля ліній монтажу.

Високонадійні функціональні конструкції представлені в «ІМВО» в декількох найбільш затребуваних варіантах. Крім того, вони можуть поєднуватися один з одним (комбіновані системи) для створення унікальних рішень, що задовольняють потреби кожного без винятку користувача. Ціна обладнання вас порадує, вартість послуг з розробки, встановлення, обслуговування завжди залишається на доступному рівні. Щоб купити у надійного виробника металевий стелаж високої якості, достатньо одного вашого дзвінка представникам «ІМВО». Професіонали реагують миттєво, пропонуючи користувачам кілька варіантів рішень для задоволення особистих потреб кожного. При необхідності фахівці «ІМВО» розроблять індивідуальну конструкцію. Офісні, багатоярусні, пересувні, торговельні – вибір складських металевих стелажів величезний.

Порадьтеся з професіоналами щодо визначення оптимальних параметрів і типів конструкцій.