Головна Цікаво Сучасна коробка відбору потужності і її основні параметри

Сучасна коробка відбору потужності і її основні параметри

25
0

У силових вузлах сучасної спецтехніки зазвичай використовуються коробки відбору потужності. Вони відбирають певний відсоток від потужності силової установки. Розмір залежить від того, яке навантаження падає на допоміжне обладнання. Існує чимало типів таких коробок. Наприклад, коробка відбору потужності КАМАЗ досить затребувана. Для інших марок техніки використовуються свої моделі коробок. Головне уважно вибирати їх під актуальні потреби. Найкраще скористатися підтримкою професіоналів.

Довговічні коробки відбору потужності

Силові вузли в гідравлічних системах відіграють важливу роль. КОМ вважається дуже важливим компонентом комунальної техніки, тягачів і ін. Завдяки цьому компоненту розширюється функціонал. Зазвичай КОМ встановлюється з торця або на бічній поверхні КПП. Зубчаста муфта призводить вузол в рух. Контроль над ним здійснюється з водійської кабіни. Механіка використовується в якості приводу. Іноді замість неї застосовується пневматика або сучасні електропневматичні системи.

Якщо вибрати КОМ від перевіреної марки, грамотно встановити її, нескладно отримати повний набір переваг. До них відноситься компактність, простота перемикання, істотний ресурс, невеликий паливний витрата. Наша компанія пропонує високоякісні послуги та гідравлічні деталі. Якщо експлуатувати їх правильно, гарантується тривала служба без необхідності проведення ремонтних робіт.

Рекомендується підбирати КОМ за допомогою професіоналів. Це обумовлено різноманіттям моделей і наявністю деяких тонкощів для вибору. Наприклад, треба відштовхуватися від моделі спецтехніки, її технічних параметрів, розмірів, передбачуваних завдань і т.д. Тільки грунтовний підхід дозволить задовольнити актуальні потреби. Зробити це можна завдяки досвідченим профі з нашої компанії.
Проста покупка КОМ в Україні

Вітчизняні споживачі можуть вибрати в перевіреної компанії КОМ для різних типів техніки. В інших місцях непросто розраховувати на гарантію якості, надійності і інші достоїнства. Ми гарантуємо доступ до непоганого асортименту, підтримку при виборі, адекватні ціни, зручні способи оплати, доставки та всі інші нюанси. Якщо виникне необхідність в установці, можна замовити її у найкращих професіоналів. Ми пропонуємо якісні деталі з можливістю професійного монтажу в спеціально підготовлених умовах. Консультанти сильно спрощують вибір.