Головна Цікаво Такий особливий Львів – відправляємось на пошуки нових вражень

Такий особливий Львів – відправляємось на пошуки нових вражень

104
0

Львів невипадково належить до тих дивовижних міст, які ідеально поєднують багату історію і сучасність. Красива архітектура, старовинні храми і церкви знаходяться поряд з новими будівлями і оригінальними закладами. Нудно у Львові точно не буде, особливо якщо підготуватись до поїздки завчасно.

Деякі важливі моменти

Головне завдання для тих, хто подорожує самостійно, пов’язане з вирішенням житлового питання. Досвідчені туристи рекомендують обирати подобову оренду житла. Подивіться самі, за посиланням day.lun.ua можна знайти квартиру у будь-якому районі Львова за доступною ціною. Основні переваги подобової оренди – можливість обрати житло на будь-який смак, переглянувши реальні фотографії ще вдома. Особливо актуальною є завчасне бронювання орендованих квартир у Львові, якщо поїздка планується під час свят або у розпал туристичного сезону.

Подумати заздалегідь варто також про квитки на поїзд чи автобус. Знайти хороші місця за декілька днів до поїздки навряд чи вийде. А ось переживати щодо харчування у Львові не варто, в місті є багато різних кафе та ресторанів, де можна повечеряти смачно і відносно недорого. А якщо орендувати квартиру подобово, готувати можна взагалі самостійно.

Чим зайнятись у Львові

Знайомство з містом краще розпочати з пішої прогулянки. Здійснити її можна самостійно чи у супроводі екскурсовода. Другий варіант, звісно, оптимальніший для першого знайомства зі Львовом, однак і звичайна прогулянка точно подарує вам незабутні враження.

До найпопулярніших визначних місць Львова без сумніву належать Міська Ратуша і площа Ринок, Будинок Учених і Вірменський кафедральний собор, Личаківське кладовище і Латинський собор. Кожне з цих місць варте уваги і допоможе скласти загальну картинку Львова.

Обов’язковими до відвідування у Львові є не лише архітектурні та культурні пам’ятники, але й різноманітні заклади, що здатні здивувати кожного. В першу чергу, мова йде про відоме кафе Криївка, у якому панує надзвичайна атмосфера, а потрапити всередину можна виключно з паролем. Не менший захват може викликати ресторан «Гасова Лямпа», інтер’єр якого прикрашено експонатами більш ніж 200 гасових ламп, тому не дивно, що це місце часом називають справжнім музеєм.

Цікавими для туристів у Львові можуть бути також музей зброї та відома Аптека-музей, шахта, у якій добувають каву, музей пива, майстерня шоколаду і різноманітні квест-кімнати з оригінальними сюжетами. Місто приготувало ще чимало сюрпризів і готове поділитись ними з кожним гостем!