Головна Цікаво У пошуках гарного хостингу

У пошуках гарного хостингу

306
0


Не секрет, що від якості хостингу залежить багато, в тому числі і першочергове, необхідне для кожного сайту, умова – бути онлайн. Саме тому вибір компанії з надання послуг хостингу вимагає чимало часу. Особливо коли потрібно розібратися в тарифах, один з яких підійде вашому сайту за всіма параметрами.

Деталі вибору. В процесі вибору хостингу кожен власник або адміністратор сайту прагне вибрати найбільш підходящий для нього тариф. Так як проекти бувають різні, тариф краще вибирати відповідно до параметрів сайту. Ви можете розглянути запропоновані тарифи «сайт», «студія» та «корпоративний». Відрізняються вони доступним дисковим простором і кількістю додаткових сайтів в рамках одного аккаунта. Вибираючи тариф, пам’ятайте, що змінити його на інший можна без втрати в грошах. У разі змін залишок грошових коштів буде перераховано в оплату за новий тариф хостингу. Такий нюанс дуже важливий, якщо проект розвивається і, до того ж, позбавить від додаткових побоювань, якщо обраний тип хостингу в результаті вас не влаштує.

Цілодобова техпідтримка – найважливіший аспект при виборі хостингу. Вона, безумовно, повинна бути доступна цілодобово сім днів на тиждень. Так ви зможете розраховувати на допомогу і пораду спеціаліста в будь-яких непередбачених ситуаціях.Можливість локації за кордоном буде як не можна до речі, якщо ви бажаєте отримати європейський рівень надійності. Це також буде на руку, якщо аудиторія вашого сайту переважно з Європи – в такому випадку найкращим варіантом буде локація у Франції або Німеччині.

Зверніть увагу на знижки при реєстрації домену– замовляючи хостинг, у вас є можливість зареєструвати домен в деяких зонах дешевше стандартної ціни за реєстрацію.

Відгуки про хостинг. Перш ніж замовити хостинг, багато користувачів вивчають відгуки. Так, наприклад, в Мережі знайдуться відгуки Ukrnames, багато з яких залишені на профільних майданчиках. Як правило, розгорнуті й аргументовані показують картину роботи компанії більш детально, в той час як односкладові пропозиції повної відповіді на ваше запитання не дадуть. Витративши якийсь час на їх вивчення, варто спробувати самому. Зробити це можна без всяких втрат, так як тестовий місяць хостингу в Укрнеймс надається безкоштовно. Так ви зможете переконатися в якості хостингу самостійно і зробити висновки про те, наскільки вірні відгуки про Укрнеймс, після чого з упевненістю замовити хостинг на необхідний вам період