Головна Цікаво Відгуки про Сапоніт: як працює засіб

Відгуки про Сапоніт: як працює засіб

79
0

З кожним роком в Україні діагностують все більшу кількість чоловіків, які страждають від еректильної дисфункції (вона ж імпотенція), в результаті якої вони більше не можуть нормально задовольнити своїх статевих партнерів. Природно, що абсолютна більшість з них намагається хоч якимось чином вплинути на цю ситуацію і починають шукати препарат для самолікування, але не завжди їх спроби мають позитивний результат.

Нещодавно була помічена цікава стаття, яка розповідає про один препарат (він же дієтична добавка), який обіцяє всім своїм споживачам неймовірно сильне і ефективне дію – Сапоніт. Офіційний сайт “Сапоніт” повідомляє, що у складі препарату є два активних натуральних компонента, які допомагають повернути чоловіче здоров’я. До них відносяться: екстракт Йохімбе і трава якорців. Ці два елементи знайомі людству вже не одну сотню років. Дуже доступно розписано по всім пунктам, але в деяких місцях здається, що автор досить упереджений, тому розглянемо всі компоненти окремо і постараємося знайти всю інформацію за складом в інтернеті.

Склад препарату Сапоніт

Перше, що можна знайти про Сапоніт – це те, що він є запатентованим препаратом і його склад абсолютно унікальний, в порівнянні з іншими подібними засобами для підвищення потенції.

На офіційному сайті препарату та й в інших статтях, які можна знайти на просторах інтернету, можна дізнатися, що двома основними компонентами даного препарату є: екстракт якорцов і йохимбе. Щоб оперувати виключно достовірною термінологією, то звернемося до Вікіпедії, як одному з найбільш авторитетних джерел в мережі інтернет. Якщо уважно пошукати, то там вказано, що обидва перераховані вище компоненти сапонітів вже досить давно використовуються як засоби для отримання “проеректільного ефекту”. Що це означає? Принцип їх дії полягає в тому, що вони точково впливають на порожнину малого таза і сприяють прискоренню кровообігу виключно в статевому члені, завдяки чому і досягається підвищення потенції.

Якщо звернутися до англомовної Вікі, то там інформація про йохімбін трохи відрізняється і там в статті написано те, що даний елемент є токсичним у великих кількостях, саме тому необхідно звернути увагу на його концентрацію в препараті і чи зможе така невелика доза негативно вплинути на стан людини . Благо, в Сапон міститься невелика доза, яка не приведе до негативних наслідків і зможе ефективно виконувати функції активатора і афродизіак.

На жаль, дані відомості не претендують на істину або повну об’єктивність, так як навіть у Вікіпедії відсутні посилання на актуальні дослідження, які показували б ефективність цих компонентів. Замість цього, в інтернеті є публікації з приводу проведення дослідження в Київському інституті урології, в якому взяли участь 32 людини.

СапонитВ їх кількість входять як пацієнти інституту, які страждають від імпотенції, так і абсолютно здорові представники сильної половини людства. Наскільки відомо, то в даному експерименті брали участь здорові чоловіки для того, щоб перевірити, чи змінилася їхня загальна задоволеність статевим актом і чи впливає Сапоніт на гормональну складову організму. В результаті, абсолютно всі учасники дослідження брали Сапоніт протягом 2-х місяців по 2 таблетки в день і результат дійсно приголомшливий. Вирішив почитати відгуки про Saponit і знайшов безліч позитивних думок і досліджень, які показують високу ефективність роботи добавки. Почав приймати і ефект з’явився практично моментально і не довелося чекати два місяці.

В результаті проходження одного курсу лікування (варто звернути увагу на те, що Сапоніт не є медичним препаратом, а виступає харчовою добавкою) абсолютна більшість чоловіків помітили поліпшення стану статевої системи, в результаті якого деякі з них змогли позбутися від такого неприємного клейма як “імпотент” . Ті, хто з самого початку був здоровий, відзначили, що “загальна задоволеність” статевим актом значно зросла і їх статеві партнери також помітили позитивна зміна під час парування. Перевірити достовірність даних і що в себе включає “загальна задоволеність” досить важко, так як цей показник є суб’єктивним для кожної людини індивідуально.

Чи реально працює?

Найбільш точну і правдиву інформацію можуть дати тільки ті представники сильної половини людства, які випробували на собі дію сапонітів, тому вам найкраще спиратися на коментарі і відгуки від них. У свою чергу, хотілося б сказати, що еректильна дисфункція є великою проблемою для будь-якого чоловіка, яка б’є по самооцінці і відбиває будь-яке бажання ділитися цією проблемою. У будь-якому випадку, не вішайте ніс і беріться за лікування. Обов’язково, перед застосуванням будь-якого препарату попередньо проконсультуйтеся з профільним лікарем.

Що кажуть про Saponit :

УВАГА! Сапоніт не є медичним засобом. Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем