Головна Цікаво Увага! Діти на дорозі!

Увага! Діти на дорозі!

101
0

Шановні батьки, вчителі! Дуже важливо, щоб діти не лише запам'ятали, але й зрозуміли необхідність суворого дотримання Правил дорожнього руху. Детально розберіть з нею кожну з дорожніх ситуацій, що можуть виникнути під час її руху вулицями населеного пункту, а особливу увагу зверніть на рух дітей-пішоходів у темну пору доби. Після цього обов'язково закріпіть теоретичні знання під час прогулянок з дитиною. Визначте найбезпечніший маршрут руху до школи, пройдіть його разом кілька разів. Зверніть особливу увагу дитини на перехід проїзної частини.

Шановні батьки! Роз'ясніть сину чи доньці небезпечність недотримання Ваших рекомендацій. І запам'ятайте, що особиста наука – найголовніше. Ніколи не подавайте своїм дітям приклад нехтування Правилами дорожнього руху. Нехай дороги для ваших дітей будуть безпечними!

Дорогі діти! Інспектори ювенальної превенції сектору превенції патрульної поліції Жовківського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області звертаються до вас: щоб ваші прогулянки були радісними і безпечними, необхідно виконувати Правила дорожнього руху кожного разу, коли ви виходите з дому. Пам'ятайте: ваші дії мають бути зрозумілі для інших учасників дорожнього руху, а також треба бути уважними кожного разу, коли ви підходите до проїжджої частини.

Шановні водії! Сідаючи за кермо, ви покладаєте на себе відповідальність за життя людей. Запам'ятайте: при переїзді пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, поблизу навчальних закладів, зон відпочинку та при наближенні до груп громадян і особливо дітей, що знаходяться поблизу з проїжджою частиною, будьте особливо обережні, зменшіть швидкість руху, адже маленькі пішоходи – непередбачувані учасники дорожнього руху.

Правила дорожнього руху – закон, яким ви повинні керуватись завжди! Тільки так ми зможемо уберегти наших дітей від біди на дорозі!

Ірина Цимбала, інспектор Жовківського відділення поліції, ст. лейтенант поліції.