Головна Цікаво Вродлива та здорова зовнішність – мрія, яка багатьом здається нездійсненною

Вродлива та здорова зовнішність – мрія, яка багатьом здається нездійсненною

27
0

Здійснити цю мрію допоможе косметологічна клініка у Львові «Авантаж». Професіональні спеціалісти та використання сучасного обладнання допоможуть клієнтам різного віку. Клініка «Авантаж» має широкий асортимент послуг, серед яких: ліфтинг шиї та обличчя, лазерна епіляція, чистки шкіри різного ступеня для чудового зовнішнього вигляду.

Чому необхідно саме звертатись до клініки «Авантаж»? Тому що вона має суттєві переваги, які не мають інші клініки, а саме:

– використання сучасних методів для боротьби із віковими змінами. Використання цих методів ґрунтуються на знаннях, які мають професійні косметологи. Крім цього, використовуються різноманітні методики омолодження шкіри задля покращення зовнішнього вигляду кожної жінки;

– використання передових технологій в лазерній епіляції. Для цього використовуються лише ті препарати, які пройшли ретельну перевірку у багатьох європейських лабораторіях. Все обладнання клініки має відповідні сертифікати щодо законної експлуатації;

– для вирішення будь-якої проблеми використовується комплексний підхід. Косметологи клініки знайдуть для кожного клієнта індивідуальний підхід, для того, щоб результат обстежень був найбільш якісний;

– досвід спеціалістів клініки «Авантаж» сягає більше ніж 15 років. Кожен спеціаліст постійно розвивається, періодично проходячи курси підвищення кваліфікації. Крім цього, вони постійно приймають участь у міжнародних конференціях та семінарах. Це дає змогу опанувати нові технології та тенденції розвитку у косметології.

Для жінок, які вирішили позбутися целюліту, зробити свою шкіру більш підтягнутою або зробити обличчя вродливим та молодим, клініка пропонує комплексні пакети послуг. Дані пакети дають можливість не тільки досягти необхідного результату, а й зекономити власні кошти.

Пакет «Body after baby». Даний пакет зручний для жінок, які народили дитину, внаслідок чого, їх шкіра втратила пружність та з’явились целюліт та розтяжки. Пакет має у своєму складі наступні послуги:

– два сеанси Vela Smooth;

– два сеанси Vela Shape;

– обгортання водоростями;

– іспанський масаж ніг, живота та сідниць.

Пакет «Slim and Sey». Головна задача даного пакету це повернення природної краси обличчя та тіла. В склад пакету входять два сеанси Vela Smooth та два сеанси Vela Shape.

Пакет «Моя нова фігура». Підходить для тих жінок, які бажають позбутися зайвих сантиметрів на талії або животі. В склад пакету входять два сеанси Vela Smooth та два сеанси Vela Shape та чотири сеанси іспанського масажу.

Всі комплексні пакети від косметологічної клініки «Авантаж» здатні кожній жінці повернути молодість та природної краси тіла.