Головна Цікаво Вибираємо стелажі для торговельних майданчиків і складів

Вибираємо стелажі для торговельних майданчиків і складів

89
0

Мезонинні стелажі від НВП «ІМВО» є відмінним рішенням для торговельних і складських приміщень з високими стелями. Такі конструкції дозволять збільшити площу в 2 рази і навіть більше. Стелажі-мезоніни надійні і ергономічні, до того ж вони повністю розбірні. Якщо є необхідність, їх можна демонтувати і перевезти в інше приміщення. Широке застосування такі конструкції знайшли на великих складах інструментів і запчастин, а також у фармацевтичній сфері.

Напрямки діяльності і асортимент

НВП «ІМВО» здійснює проектування, виготовлення і монтаж мезонінних стелажів. Підприємство виробляє конструкції на основі багатоповерхових систем і платформ:

Поверхові стелажі суміщають можливість паллетного і стельового зберігання вантажів. Це можуть бути легкі і середньотяжкі товари.

Мезонинні стелажі призначені для організації простору офісів, будівельних майданчиків. Їх можна використовувати для зберігання важких вантажів.

Звернутися в НВП «ІМВО» стоїть з кількох причин:

можливість підбору мезонінних стелажів згідно габаритам вашого приміщення;
виготовлення на замовлення;
стислі терміни виробництва і установки;
можливість суміщення різнопланового зберігання вантажів;
організація зберігання товару без застосування спеціальної техніки.

Мезонинні стелажі виробляються способом об’єднання поличних і палетних складових у більш складні конструкції за допомогою несучих балок, опорних колон, перекриттів, систем зв’язків і сходів. Пересування співробітників та спеціальної техніки відбувається за спеціальному покриттю, виконаному з металевих ґратчастих панелей, профільованого або перфорованого металевого листа. Це покриття часто забарвлюють спеціальними барвниками. Панель перекриття прикріплюється до наполегливою траверсів гвинтами. Мезонинні стелажі дозволяють заощадити на вартості спеціальної техніки, так як товар зберігається в кілька ярусів, які обслуговуються роздільно. Ви отримуєте повноцінну складську зону. Вантаж можна переміщати вручну по сходах, на ліфті або штабелером, які можуть бути частиною конструкції.

Зверніться до фахівців

НВП «ІМВО» координує кожен етап виробництва: проектування, виготовлення, продаж та встановлення. Ви можете отримати технічну консультацію і відповіді на всі питання (у тому числі, що стосуються ціни конструкції), зв’язавшись з фахівцями за допомогою розділу “Контакти”. Щоб купити мезонінні стелажі, звертайтеся в НВП «ІМВО». Головний офіс знаходиться у Львові, але є представництво в Києві. Можлива доставка по всій Україні.