Головна Цікаво Вибираємо меблі в тканинній оббивці

Вибираємо меблі в тканинній оббивці

137
0

Дуже часто споживачі вибирають меблі в тканинній оббивці. Вона дешевше, ніж шкіряна і не вимагає особливого догляду. Однак, щоб оббивка прослужила вам довго, зверніть увагу на деякі особливості її вибору.

Вибираючи в салоні м’які меблі, обов’язково враховуйте її призначення. Наприклад, якщо вона буде стояти в дитячій кімнаті, варто звернути увагу на оббивку з натуральних тканин, яку можна швидко вимити. Добре підійде шенилл, бавовна і льон. Важливо, щоб ці тканини були покриті спеціальним захисним складом – це спростить їх чистку. Крім того, деякі з них є пожежобезпечними, що дуже важливо для дитячої кімнати. Флок – пожежобезпечний, екологічно чистий оббивний матеріал.

Якщо плануєте поставити диван у вітальні – купуйте його з оббивкою з практичних матеріалів. Дивани з оббивкою з мікрофібри, флока і штучної замші мають високі показники зносостійкості. Хочете унікальний предмет інтер’єру – замовте виготовлення дивана за індивідуальним ескізом або відреставрують старий до невпізнання. Таку послугу теж можна замовити.

Як спального місця відмінно підійдуть дивани з оббивкою з велюру, гобелена, жаккарда.

Наявність особливої ​​просочення або напилення на тканини значно збільшує термін служби меблевої оббивки. Більш практичною вважається просочення, оскільки вона покриває кожну ниточку тканини. Прозорий шар просочення або напилення захищає меблеву тканину від стирання, забруднень і надає їй підвищену міцність.

Існують двосторонні тканини для оббивки меблів. До них відноситься гобелен. Гобеленова меблева оббивка довговічна і дуже міцна, з цікавим дизайном – від класичних сюжетів до кумедних дитячих картинок або яскравого авангарду.

Вибираючи меблі, орієнтуйтеся на власні переваги, а не тільки на думку консультанта. Саме вам вирішувати, як обставляти меблями свою квартиру!

Не соромтеся попросити сертифікат на меблеву тканину в магазині. Якщо такого немає – варто задуматися про якість та безпеку самих меблів.

Взагалі-то, купувати нові дивани та крісла не обов’язково. Якщо у вас стоїть стара, але добротна м’які меблі, її ремонт та перетяжка буде набагато практичніше і дешевше. Можна піти в магазин меблевих тканин і вибрати оббивку на свій смак і колір. Такого розмаїття кольорів і фактур ви не знайдете в готових меблів ні в одному магазині. Це обійдеться зовсім недорого в порівнянні з покупкою нового гарнітура, плюс не буде проблем з вибором ще і відповідного за розміром гарнітура.