Головна Цікаво Види і особливості шаф

Види і особливості шаф

32
0

Шафа – цей той виріб, який має перебувати в будинку кожної людини. Адже саме в цьому предметі інтер’єру ви будете зберігати більшість своєму повсякденному одягу. Існує безліч різновидів шаф, які відносяться до особливостей конструкції, матеріалу або розташування вироби. На даний момент є можливість придбати файні шафи в безлічі інтернет магазинів. Сучасні виробники зуміли значно підвищити рівень якості продукції, зберігши при цьому досить розумну ціну.

Види шаф

Існує кілька категорій, за якими і відбувається класифікація шаф. це:

  • Особливості конструкції;
  • Матеріал, з якого виготовлено виріб;

Особливості конструкції

За особливостями конструкції шафи діляться за все на два різновиди:

  • Класичний шафа;
  • Шафа купе;

Класичний шафа ви могли побачити ще в квартирах своїх бабусь і дідусів. Це громіздкий предмет інтер’єру, який призначений для зберігання безлічі речей. Подібні виріб найкраще розміщуються в приміщеннях з класичним дизайном і великим об’ємом вільного простору. Якщо у вашому житло не вистачає площі, до простої платтяна шафа краще не купувати, оскільки він займає трохи більше місця, ніж існуючі аналоги. Також варто відзначити, що двері шафи, які відкриваються назовні, також вимагатимуть більшої площі. Якщо ви живете в приватному будинку і у вас вистачає вільного простору, то даний варіант може ідеально вам підійти.

Шафа-купе – це більш сучасний побратим шафи. На відміну від останнього, двері шафи купе встановлені на спеціальні рейки, що дозволяє отримати трохи більше свободи в плануванні приміщення. Цей варіант є відмінним рішенням для невеликих квартир, де кожен квадратний метр має значення. Якщо ви зупинили свій вибір на шафі-купе, то слід особливу увагу приділити рейках, якими рухатимуться двері вироби. Також при складанні даної меблів найкраще звернеться до професіоналів, оскільки кожен сантиметр може негативно вплинути на працездатність вироби.
матеріал

Найчастіше шафи купе виготовляються з таких матеріалів:

  • ДВП. Найбільш дешевий і поширений матеріал. Виготовляється за допомогою формальдегідів, тому їх можна вважати екологічно чистим. Набухає від впливу води, а також досить легко пошкоджується;
  • МДФ. Дорожча версія ДВП. Формальдегіди при виробництві не використовуються. Ігнорує вплив води на поверхню виробу;
  • Натуральне дерево. Один з найдорожчих матеріалів, з представлених на ринку.
  • Повністю екологічний. Дуже стійкий до виникнення різноманітних пошкоджень і подряпин.