Головна Цікаво Як оновити інтер’єр офісу з мінімальними витратами часу і грошей?

Як оновити інтер’єр офісу з мінімальними витратами часу і грошей?

42
0

Незалежно від того, кабінетне планування в вашому офісі або open space – інтер’єрні рішення мають властивість застарівати, втрачати свою актуальність, а ремонт – свіжість. А тим часом внутрішнє облаштування офісного простору – це дуже важливий аспект як для створення продуктивної робочої атмосфери в колективі, так і для формування іміджу компанії в очах клієнтів і бізнес-партнерів. На жаль, далеко не завжди виходить оновити інтер’єр вчасно. Розглянемо ефективні способи змінити зовнішній вигляд офісу на краще, які стануть в нагоді навіть тим, хто не може надовго закрити приміщення або не має достатньо вільних ресурсів.

Заміна дверей та дверної фурнітури

Так як двері використовуються дуже активно, то вони одними з перших втрачають свій первинний вигляд. Оцініть стан ручок, петель, замків, доводчиків – якщо вони розбовталися, витерлися, погано працюють, то навіть проста заміна фурнітури зробить відвідування офісу більш приємним, як для гостей, так і для співробітників. А якщо двері взагалі застаріла фізично або морально, замініть її на нову повністю. Внутрішні можна замінити сучасними розсувними зі скла і алюмінієвого профілю. А замість класичної вхідної поставте маятникову двері або автоматичний тамбур, шлюз.

Кардинально змінюють сприйняття робочої зони офісні перегородки. До того ж вони дозволять швидко зробити перепланування під свої потреби. Є стаціонарні і мобільні конструкції, за допомогою яких легко оформити:

 • окремі кабінети і переговорні;
 • кухню і зону відпочинку;
 • ізольовані робочі місця;
 • технічне приміщення.

Це легкі, красиві, швидко монтовані і демонтуються конструкції, які бажають з ДСП, пластику, скла, в тому числі і з нанесенням фотодруку, логотипу. Крім сучасного зовнішнього вигляду вони знижують рівень шуму в приміщенні і окремих локаціях, що дасть можливість співробітникам зосередитися на поточних завданнях і працювати більш продуктивно.

Фарбування стін

Стіни займають більшу частину інтер’єру, постійно на виду і здатні кардинально поміняти атмосферу. Крім стандартної однотонної фарбування і штукатурення, їх можна оновити за допомогою:

 • графіті;
 • вінілових наклейок;
 • розпису;
 • леттерінга;

Наносите картини тематичного змісту, які б мотивували написи і цитати, символіку компанії, пейзажі та міські панорами.

Озеленення

Кімнатні рослини додадуть затишку в робочу обстановку, будуть піднімати настрій і освіжати повітря. А щоб це нововведення виглядало ще й креативно, вибирайте такі актуальні варіанти:

 • живі стіни та вертикальні сади – особливо ефектно виглядає на стінах мох;
 • фітокартіни з рослин – є настільні, підлогові, настінні;
 • флораріуми – композиції у вигляді міні-саду в вазах і інших скляних ємкостях;
 • палюдариум – прозорий резервуар з підводного і надводної флорою, може також виконувати функції акваріума або тераріуму

Якщо хочете купити окремі рослини, обов’язково попередньо обміркуйте, куди ви їх поставите, щоб вони не заважали нікому зі співробітників. Також вибирайте невибагливі види, яким не потрібен спеціальний догляд.

Щоб офіс виглядав охайним, намагайтеся відразу позбуватися від всього непотрібного, начебто коробок від паперу, поламаною оргтехніки та меблів. Слідкуйте за справністю освітлювальних приладів і вчасно міняйте лампочки, підтримуйте чистоту підлог, використовуйте тільки приховану проводку, мотивируйте співробітників підтримувати порядок на столах.