Головна Цікаво Як виводити біткоіни

Як виводити біткоіни

87
0

Електронна валюта стрімко набирає популярність. Віртуальні кошти дозволяють оплачувати послуги, купувати товари, здійснювати грошові перекази. Але все одно можливості їх застосування залишаються обмеженими, що робить актуальним питання про виведення біткоіни на картку ПриватБанку.

Сьогодні зробити це не важче, ніж оплатити комунальні послуги в Приват24. Ознайомитися з асортиментом обмінників можна перейшовши за посиланням http://kurses.com.ua/from-bitcoin-to-privat24-uah. Але щоб швидко отримати зароблені гроші, потрібно враховувати кілька особливостей і нюансів.

Навіщо потрібні обмінні сервіси? Проблема в тому, що можливості прямого перекладу немає. Суть обміну валют залежить від купівлі гривні за біткоіни за поточним курсом.

Як здійснити переказ

Щоб вивести біткоіни на банківський рахунок, найкраще скористатися допомогою обмінника. Вибрати найбільш відповідний можна на сайті моніторингу. Там містяться повні описи сервісів, їх переваги і недоліки, а також відгуки реальних користувачів.

Перед тим як довіряти сервісу гроші, переконайтеся в тому, що він працює легально. У наш час розвелося дуже багато шахраїв, тому важливо дотримуватися пильність.

Такі сайти виглядають однаково. Єдина відмінність – особливості оформлення інтерфейсу. Спочатку вибираєте що і на що ви хочете поміняти. Далі на екрані представлені порожні клітинки, в які вводяться реквізити. Важливо підтвердити транзакцію за допомогою спеціального коду. Він зазвичай приходить на мобільний номер або вказану адресу пошти. Після підтвердження гроші надійдуть на ваш рахунок.

Переваги обмінників:

  • зручність;
  • висока швидкість проведення транзакцій;
  • вигідний курс;
  • мінімальні комісії;
  • бонуси для постійних клієнтів.

Просунуті користувачі віддають перевагу кріптовалютним бірж. Тільки проблема полягає в тому, що далеко не кожна біржа передбачає можливість виведення на банківський рахунок. Отже, щоб «помацати» біткоіни, доведеться користуватися сервісами по обміну.

Сьогодні на ринку існує велика кількість пропозицій. Так що кожен зможе підібрати для себе оптимальний варіант. Але неважливо, що ви вибрали – обмінник або біржу, в будь-якому випадку потрібно впевнитися в чесності і благонадійності проекту.

Підходьте до фінансових питань відповідально, будьте пильні, користуйтеся надійними майданчиками, і ви не залишите шахраєві шансів себе обдурити.