Головна Цікаво Застосування анестезії при татуаже

Застосування анестезії при татуаже

13
0

Перманентний макіяж, татуаж і інші косметологічні процедури, в ході яких відбувається пошкодження цілісності шкірного покриву, не проводиться без анестезії. Зазвичай вона буває місцевої, аплікаційної і передбачає «заморожування» ділянки, з яким майстер буде працювати.

Знеболювання

Чому так важливо для майстра якісне знеболення? Справа в тому, що коли голка вводиться один раз в шкіру, то це цілком терпимо для клієнта, але повторне введення інструменту в область поряд розташовану з попереднім уколом досить болючий. Буквально через кілька хвилин клієнт може почати робити різкі мимовільні рухи, спровоковані хворобливими відчуттями. Це, в свою чергу, заважає майстрові якісно виконувати свою роботу. Щоб зробити процедуру максимально комфортною для клієнта і себе майстри використовують аплікаційну анестезію. Одним з ефективних і досить дієвих препаратів є анестетик Сустаін, які продається у вигляді гелю. Препарат досить швидко проникає в шкіру і починає свою дію буквально через кілька хвилин після моменту нанесення. При цьому Сустаін рекомендований як хороший вторинний анестетик, тобто застосовується під час процедури перманенту, а не до неї. Сустаін допомагає продовжити дію первинної анестезії, а також сприяє швидкому загоєнню травмованої шкіри.

У складі гелю знаходяться такі компоненти, як лідокаїн, тетракаїн і адреналін. Остання речовина сприяє зупинці кровотечі, яке неминуче під час роботи з голкою, а також зменшення набряклості. Сустаін працює виключно при пошкодженому шкірному покриві. Його повторне нанесення не рекомендується, так як може створитися плівка, яка в подальшому буде перешкоджати нормальному введенню і розподілу пігменту. Гель можна використовувати для особи, але для обробки вік не підходить. Анестетик виготовляється в США і має сертифікати якості та відповідності міжнародним стандартам. Підібрати якісний анестетик Сустаін можна тут. На сайті представлені найбільш популярні і перевірені матеріали для знеболювання.
проведення тесту

Перш ніж використовувати будь-який навіть дуже якісний анестетик, необхідно перевірити клієнта на ймовірність появи алергічної реакції. Для цього потрібно нанести невелику кількість речовини на особливо чутливі ділянки шкіри, наприклад, зап’ястя, згин ліктя або ж за вухом. Якщо шкіра почервоніла, вкрилася висипом, свербить і свербить, тоді від препарату краще відмовитися. Відсутність негативної реакції означає, що анестетик може експлуатуватися далі.

Що потрібно майстру

Крім гарної анестезії майстер з татуажу і перманентного макіяжу повинен придбати такі матеріали та інструменти:

  • Голки. Вони можуть відрізнятися по товщині і конфігурації. Майстер підбирає кілька варіантів голок або модулів, які допоможуть працювати в різних техніках;
  • Пігменти. Не менш важливий матеріал для отримання якісного результату. Від вибору барвника залежить, наскільки довго буде триматися татуаж, а також здоров’я клієнта. Так, майстер повинен попередньо вивчати склад, щоб виключити продукцію з токсичними речовинами, які можуть привести до утворення алергії. Оптимально вибирати продукцію відомих компаній, які гарантують якість і надійність;
  • Машинка для татуажу або ручка-маніпула. Апарат потрібно підбирати з регулюванням потужності і швидкості, а також можливістю працювати з різними видами голок.