Головна Інтерв'ю ПриватБанк скасував нарахування процентів за кредитами для позичальників, яких мобілізовано до лав...

ПриватБанк скасував нарахування процентів за кредитами для позичальників, яких мобілізовано до лав Української армії

327
0

Для нікого нині не секрет, що, аби придбати якусь вартісну річ, вести будівництво оселі чи відкрити власну справу, почасти власних заощаджень не вистачає. Тоді доведеться звернутись до послуг банку. На сьогодні фінансових установ з найрізноманітнішими назвами достатньо. Втім серед них є ті, рівень довіри клієнтів до яких досить високий. До таких належить ПАТ КБ «ПриватБанк».

Жовківське відділення «ПриватБанку» — досить відома споруда у Жовкві. Заклад, розташований на вул. Львівській, 22 — чи не одне з найвідвідуваніших місць у місті. Сьогодні наша розмова з керівником відділення Володимиром Пилипцем.

— Володимире Васильовичу, Ви – людина, за плечима якої, попри молодий вік, чималий стаж роботи у банківській справі. Розкажіть про свою трудову діяльність.

– Справді, всі мої виробничі стосунки пов’язані з фінансовим товариством, зокрема, з ПриватБанком. За винятком одного року, коли працював у відділенні в Раві-Руській, вже десять літ труджуся у Жовкві. Пройшов шлях від спеціаліста до заступника керівника. З 2011 року – очолюю Жовківське відділення ПАТ КБ «ПриватБанк».

– Що собою являє фінансова установа в Жовкві, які головні критерії сповідують її працівники?

– Нині «ПриватБанк» — найбільший за розмірами активів український банк і лідер роздрібного вітчизняного банківського ринку, зареєстрований ще 19 березня 1992 року з головним офісом у м. Дніпропетровську.

Банк володіє другою за чисельністю мережею відділень (після Ощадбанку) та найбільшою кількістю банкоматів і терміналів. На початку нинішнього року в мережі працювало майже 19 тисяч банкоматів і терміналів самообслуговування. У ході дослідження ринку банківських послуг 35 % фізичних  і 38 % юридичних осіб назвали «ПриватБанк» «своїм», тобто найпривабливішим для себе.

Що стосується Жовківського відділення, то відкрите воно 19 березня 1997 року. Попервах установа знаходилась у Жовкві на вул. Лесі Українки. Очолював відділення Ігор Козак, якого вважаю своїм першим учителем та наставником. Утім віддаленість від центральної частини створювала для клієнтів певні труднощі, тож, коли з’явилась можливість орендувати приміщення у центрі міста, нею, зрозуміло, скористалися. З 2007 року банк отримав нову прописку. До слова, філія відділення, де я керівником, знаходиться і в Куликові. Самостійні відділення розташовані у Раві-Руській та Дублянах.

Починали ми з 1-го банкомату, розташованого в Жовкві. Сьогодні їх кількість у районі зросла до 7-ми, три з яких знаходяться у нашому місті.

Технологічні процеси, модернізація, поставлені на належний рівень, безпосередньо впливають на діяльність установи. Якщо попервах кількість працівників відділення складала 15 осіб, то зараз клієнтів банку обслуговує лише 8 спеціалістів. Як колись, так і тепер головним завданням моїх підлеглих є забезпечення фінансових потреб кожного клієнта за максимально спрощеного доступу. Високий професіоналізм співробітників банку, оптимальні тарифи на банківські послуги, зручні та вигідні умови обслуговування – це і є наша політика. Кожен, хто завітав у будівлю на вул. Львівській, має бути впевнений, що «ПриватБанк» — його точка опори. Саме так звучить наше професійне кредо.

– Відвідувачі банку зауважили, що внутрішній інтер’єр Жовківського відділення зазнав суттєвих змін. Як виглядають приміщення після реструктуризації та як впливають зміни на роботу фінансистів?

– Ще донедавна в банку функціонувала «кабінетна система». Процес обслуговування нагадував, образно кажучи, прийом до лікаря в поліклініці. Коли в коридорах збиралися черги під дверима і клієнтів запрошували по одному в кабінет. Така модель обслуговування давно себе вичерпала і потребувала змін, які власне були, сподіваюсь, успішно здійснені.

Сьогодні головне приміщення, де обслуговують клієнтів, у всіх на виду. Відвідувач сам обирає, до якого працівника йому звернутись. Тобто присутня сучасна, прозора модель обслуговування, або, як ще її називають, open space (з англ., відкритий простір). Для банкірів, які всі знаходяться один в одного у полі зору, є можливість, за потребою, обмінятись досвідом, прямо на місці з’ясувати проблемний епізод та швидко його вирішити. У загальному залі є і робоче місце керівника, що дає йому змогу контролювати ситуацію, перерозподіляти обов’язки, вивчати клієнтуру.

Все ж головний акцент ставиться на оперативність обслуговування. Для цього розширюємо мережу банкоматів та терміналів. У самому приміщенні банку є три термінали, користуватись якими допоможе клієнт-менеджер – працівник установи.

– Чи присутні зміни в обслуговуванні, зважаючи на військове протистояння в країні?

– Так, найбільший український банк «ПриватБанк» ухвалив рішення скасувати нарахування процентів за кредитами для позичальників, яких мобілізовано до лав Української армії. Тобто, це означає впровадження для них кредитних канікул. Скасування нарахування процентів діє на час проходження військової служби для клієнтів програм  споживчого кредитування, кредитування малого бізнесу та тих, хто користується кредитними лімітами на картках. На період мобілізації клієнтів банк не буде нараховувати штрафні санкції за несвоєчасне внесення кредитних платежів за всіма видами кредитних програм. Щоб скористатися кредитними канікулами, треба звернутися в будь-яке відділення банку чи зв’язатися із сервісним центром «ПриватБанку». Для підтвердження проходження військової служби, клієнтам достатньо надіслати в банк копію військового квитка, у якому зазначено дату мобілізації.

– Що побажаєте працівникам банківських установ з нагоди професійного свята?

– Шановні колеги! Десять років поспіль ми маємо нагоду відзначати День банківських працівників як символ визнання багаторічної сумлінної праці заради досягнення та підтримки фінансового благополуччя країни.

Спільними зусиллями ми подолали багато випробувань і впевнено дивимось у майбутнє, ми готові ще наполегливіше працювати для зміцнення національної економіки та добробуту кожного українця. Саме в цей непростий для країни час наполеглива праця, чесність, компетентність та професіоналізм усіх банківських установ мають стати запорукою та основою зростання економіки країни та служити флагманом її стабільності і добробуту.

Зичу усім здоров’я, невгасимої енергії, завзяття та нових творчих звершень!

— Дякую за розмову.

Спілкувався

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ.