Головна Коротко Хліб із цвіллю поверніть у магазин

Хліб із цвіллю поверніть у магазин

338
0

Нещодавно у супермаркеті Жовкви, після ретельного огляду дати виробництва купила улюблений хліб «Бородинський»  торгової марки «Хлібна хата». Гарно упакований і з приємним запахом коріандру. Та виклавши буханець на хлібницю, зауважила сірі плями на скибках (хліб був уже різаний). Та й запах підтвердив його несвіжість. Одразу знайшла чек, який ще не викинула, і гайда у крамницю.

Не привертаючи зайвої уваги, показала касиру придбаний товар. Панянка оглянула й  повернула вартість хліба, згідно з чеком, попросивши вибачення. «А якщо я не мала б чека — підтвердження про покупку?» – уточнила у продавчині. «Ми б запропонували вибрати інший буханець», — пояснили у відповідь.

Тож, шановні покупці, будьте завжди уважними при виборі будь–якого товару чи то продуктів, чи промислової групи. Оглядайте й уважно читайте інформацію на упаковках.

Подаємо поради, як правильно вибрати хліб, щоб не потрапити у просаг і не витрачати свій час на обмін.
Кожному виду хліба присвоюються особливі норми, яким він повинен відповідати. Зовнішні ознаки, які можуть допомогти правильно вибрати хліб:
1. Форма. Зверніть увагу, яка форма у хліба. Кожна буханочка повинна бути рівною. Не допускається наявність «наростів» на хлібі з боків, вм’ятин або тріщин. Натисніть на хліб злегка, він повинен повернутись у початкову форму.
2. Колір. Білий хліб і його сорти повинні мати золотистий колір з можливими відтінками, а ось житній хліб не може мати інший колір, крім темнокоричневого.

Вибираючи хліб, робіть вибір на користь простих або здобних (у меншій кількості) хлібобулочних виробів. А ось покращений хліб не відрізняється високою якістю. На його виробництво витрачається значно менше часу, що може позначитися на його готовності.  У такий хліб так само додаються поліпшувачі смаку й інші шкідливі інгредієнти. Якщо ви купили хліб, який видався дивним на смак, швидко засох, кришиться і був «порожнім» — це якраз покращений хліб.

Уляна ГОЛОВЕНЬКО.