Головна Спорт Шахові звитяги команд Львівщини

Шахові звитяги команд Львівщини

333
0

ХІ дитячий командний шаховий турнір «Кубок Розточчя», у якому взяли участь 80 спортсменів  із 20 команд Львівщини і м. Івано-Франківська, відбувся цими днями у нашому місті. Крім традиційно основних організаторів цих змагань – шахово-шашкового клубу «Дебют» (директор В. Копцюх) і сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації (керівник О. Калиновська), цього року турнір активно підтримала Жовківська міська рада (голова П. Вихопень), за що величезна їм подяка від організаторів й учасників.

Змагання, як завжди, проходили у двох вікових категоріях. У турнірі «А» серед дітей 2002 р.н. і молодших командну звитягу, завдяки перемозі в останньому турі над господарями змагань, виборола команда «Ураган» (Львівської СДЮШОР, тренер А.Ромашов). У їхньому здобутку 11 командних очок і 19 очок, набраних усіма учасниками команди. Майже впродовж усього турніру лідирувала команда «Шахтар» (Червоноградський БДЮТ, тренер І. Лещишак), проте прикра поразка в останньому турі залишила їх на другому місці – 10 командних очок і 17 загальних. На третьому місці команда «Юність» (Жовківська ДЮСШ «Юність», тренер В. Копцюх) – 9 командних очок і 19 загальних. Поза призовою трійкою залишились сильні команди «Леви» (Львівський БДЮТ, тр. Л. Савчук) і «Тризуб» (Пустомитівська ДЮСШ «Тризуб», тр. Є. Гладиш).

Індивідуальні результати учасників:
Перша дошка
1. Максим Індруський (Жовква) — 6,5 з 8 (І розряд);
2. Максим Мельник (Червоноград) — 6 з 8 (І розряд);
3. Лев Виховацький (Львів) — 4,5 з 8 (І розряд).
Друга дошка
1. Олег Гук (Пустомити) — 6 з 8 (І розряд);
2. Максим Печьонкін (Львів) — 5 з 8 (ІІ розряд);
3. Олег Островський (Жовква) — 3 з 8 (І розряд).
Третя дошка
1. Дарій Галайко (Львів) — 7 з 8 (ІІ розряд);
2. Олег Конєв (Львів) — 5 з 8 (ІІ розряд);
3. Роман Сиротов (Рава-Руська) — 4 з 8 (ІІ розряд).
Четверта дошка
1. Олег Сабара (Жовква) — 5,5 з 8 (ІІ розряд);
2. Роберт Квак (Львів) — 5,5 з 8 (ІІ розряд);
3. Віктор Гудим (Червоноград) — 5 з 8 (ІІІ розряд).

Напружені поєдинки проходили в турнірі «Б» серед дітей 2005 р. н. і молодших, але справедливо перемогли найсильніші за складом учасники команди. Перше місце завоювала команда «Шахова мрія» (Івано-Франківський шаховий клуб, тр. В. Палагіцький) з відмінним результатом – 16 командних очок і 33 очками, набраними всіма учасниками команди. На другому місці залишились фаворити – команда «Майбутні гройсмейстери» (Городоцький шаховий клуб, тр. А. Грех) – 14 командних очок і 26 загальних. Третє місце в напруженій боротьбі виборола команда «Е2-Е4» (Городоцький шаховий клуб, тр. А. Гром). Перспективні команди з м. Бродів (тренер Б. Мисак), м. Рави-Руської (Т. Горячий), м. Брюхович (М. Лопадчак), на жаль, залишились за межами призової трійки.

Перша дошка
1. Валентин Прокофьєв (І. Франківськ) — 9 з 9 (І розряд);
2. Марта Гуль (Городок) — 7 з 9 (І розряд);
3. Дмитро Малиш (Броди) — 6 з 9 (ІІ розряд).
Друга дошка
1. Богдан Лозинський (І. Франківськ) — 8,5 з 9 (І розряд);
2. Андрій Ільків (Городок) — 7 з 9 (І розряд);
3. Павло Бистрий (Городок) — 6,5 з 9 (І розряд).
Третя дошка
1. Олександр Васинда (І. Франківськ) — 8 з 9 (ІІ розряд);
2. Максим Дубневич (Рава-Руська) — 7 з 9 (ІІІ розряд);
3. Давид Котормус (Львів) — 7 з 9 (І розряд).
1. Максим Гречаний (І. Франківськ) — 7,5 з 9 (ІІ розряд);
2. Соломія Казюк (Рава-Руська) — 7 з 9 (ІІІ розряд);
3. Микола Габрель (Львів) — 6,5 з 9 (ІІІ розряд).

Усі команди – переможці змагань були нагороджені кубками, медалями і дипломами організаторів турніру. Чудовими кубками також були нагороджені переможці індивідуальних змагань по дошках, а приємною несподіванкою стала відзнака солодкими призами наймолодших, шестирічних учасників змагань: Романа Лемещука (Жовква), Богдана Соломонюка (Брюховичі), Володимира Конева (Львів). За хороші результати серед дівчат відзначені Вероніка Сеньків (Городок), Юля Литвиненко (Брюховичі), Софія Тютюник (Львів).
За підсумками турніру традиційно відзначили кращого тренера — ним одностайно визнали міжнародного майстра Андрія Греха (м. Городок). Жовківська юна команда в складі Дмитра Шевчука, Ярослава Кубая (ЗОШ № 3), Андрія Івануси, Мирослава Завади, Романа Лемещука (ЗОШ № 1) змагалась гідно, але поразки із сухим рахунком 0:4 і від призерів дозволили їм зайняти лише 10 місце, що є кроком назад у порівнянні з минулорічним 6 місцем. Тож необхідно зробити правильні висновки, частіше брати участь у різноманітних змаганнях і підвищувати свою майстерність.