Головна Спорт Відбувся фінальний матч Кубка незалежності на Жовківщині

Відбувся фінальний матч Кубка незалежності на Жовківщині

434
0

Із нагоди Дня Незалежності України футбольна Жовківщина святкувала своє спортивне свято. У неділю відбувся фінал Кубка Незалежності серед команд вищого та нижчого дивізіонів футбольної першості району. Цього дня витали футбольні пристрасті на стадіоні с. Панчишини. Тут зустрічались провідні команди жовківського футбольного авангарду.

Центральний матч розіграшу Кубка Незалежності відбувся між командами ФК «Синьковичі» та ФК «Магерів». Матч проходив на стадіоні с. Панчишини о 17:00. Надворі стояла поосінньому дощова погода. Проте це не перешкодило демонструвати яскравий та якісний футбол командам вищої ліги Жовківщини.

Перший тайм матчу пройшов за рівної гри обох команд. Було кілька спроб взяття воріт суперника з обох сторін, проте на перерву команди пішли за рахунку  0:0. З початком другого тайму ініціативу в матчі взяла на себе команда ФК «Синьковичі», яка призвела у другій половині тайму до забитого голу. За рахунку 1:0 гравці команди  ФК «Магерів», трохи нервували, внаслідок  чого один із футболістів отримав червону картку та покинув футбольне поле. Цією перевагою скористалися суперники і наприкінці другого тайму «Синьковичі» вразили ворота «Магерова» ще двічі. Під завісу матчу гол престижу для магерівців забив у свої ворота гравець команди «Синьковичів». Пролунав фінальний свисток, команда с. Синьковичів стала переможцем та володарем Кубку Незалежності серед команд вищої ліги районної першості.

Напередодні на тому ж полі відбувся розіграш фіналу Кубка Незалежності між командами другої ліги Жовківського району ФК «Хитрейки» та ФК «Надичі».  Принципова і жорстка боротьба точилася на футбольному полі між командамифіналістами. Основний час матчу закінчився за рахунку 2:2. У результаті дійшло  до серії післяматчевих пенальті, після яких переможцем стала команда ФК «Хитрейки».