Головна Цікаво Ангіограф – особливості, характеристики

Ангіограф – особливості, характеристики

47
0

У наш час медичні технології досягли найвищого рівня, за допомогою яких з’явилася можливість діагностувати небезпечні хвороби на ранніх стадіях. Прикладом цих досягнень є ангіограф Alphenix від Canon Medical. Слово «ангіограф» мало хто чув, а ще менше зможе дати визначення.

Ангіограф – це багатофункціональний діагностичне пристрій, який здатний проводити обстеження високої якості, а також проводити хірургічні втручання при розривах судин, інфарктах та інсультах. Серія інтервенційних систем Alphenix в Україні з’явилося зовсім недавно, але їх допомогою проведено діагностику багатьом пацієнтам.

Існують інноваційні технології, які здатні поліпшити діагностичну процедуру систем Alphenix:

– WorkRite. Дана технологія здатна оптимізувати робочий процес і надає неперевершений доступ і охоплення пацієнтів в кардіології, нейрохірургії, радіології, а також в онкології;

– ImagingRite. Ця технологія забезпечує отримання високоякісних зображень і повний комплект повністю налаштованих сучасних інструментів візуалізації;

– DoseRite. Технологія поєднує комплект інструментів комплексного управління дозою. Також вона розроблена так, щоб допомогти лікарю звести до мінімуму рентгенівське випромінювання на пацієнта при збереженні оптимальної якості зображення, що дозволяє встановити пріоритет безпечних умов роботи для пацієнтів і самого лікаря;

– InvestRite. Ця технологія забезпечує екологічні, економічні і ефективні удосконалення в інтервенційних системах серії Alphenix.

Використання інтервенційних систем в онкології

На даний момент інтервенційні процедури і онкологічні процедури стають все більш складними, але гнучкість систем Alphenix здатна забезпечити найкращим результатом під час діагностики. Комплексні інструменти планування дозволяють швидко і інтуїтивно проаналізувати результати втручань. Покращений процес обробки зображення забезпечує більш чіткі і деталізовані зображення під час діагностики, а також процедур емболізації або абляції, одночасно мінімізуючи дозу випромінювання.

Використання інтервенційних систем в кардіології

Ангіографічні системи Alphenix якісно проводити діагностику кровоносних судин і серця. Вони включають в себе інструменти спрощення планування процедур, можливості, які допоможуть лікарю побачити відхилення у пацієнта. Також, пацієнт буде захищений від рентгенівського випромінювання за допомогою комплексного набору технології оптимізації дози.

Група Canon Medical Systems Corporation, яка займається розробкою даних систем, завжди сприяє збереженню здоров’я, і ​​пропонує інноваційні та сучасні продукти для клієнтів у всьому світі.