Головна Економіка Львівська обласна служба зайнятості відновила роботу та пропонує 1900 робочих місць

Львівська обласна служба зайнятості відновила роботу та пропонує 1900 робочих місць

64
0

Львівська обласна служба зайнятості з 14 березня працює в штатному режимі. Працівники допомагають усім охочим знайти роботу.

До служби можуть звертатися громадяни України, які прибули на Львівщину з населених пунктів, у яких ведуться бойові дії. Наявність трудової книжки, документів, які посвідчують розірвані трудові відносини або місце реєстрації не обов’язкова. Інформація про наявність вільних робочих місць і вакантних посад  публікується та щоденно оновлюється на сайті Львівського обласного центру зайнятості тут.

Також на сторінці Львівська обласна служба зайнятості у соцмережі публікуються відомості про вакансії, а також про можливості волонтерської роботи.

Станом на 22 березня в базі налічується понад 1900 вакансій. Для громадян, які хочуть отримати нові навички, або перекваліфікуватися організоване професійне навчання. Заняття відбуваються на базі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Адреса: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122  – інформує Львівська обласна служба зайнятості.

З графіком навчання можна ознайомитися за посиланням тут Більше інформації про працевлаштування тут