Головна Соціальне життя Купуємо булерьян – що потрібно знати

Купуємо булерьян – що потрібно знати

243
0

Важливим завданням під час будівництва котеджу вважається облаштування опалення. Фірма-виробник надає клієнтам приємну можливість вигідно купити булеряни для дому в Києві бренду ТМ Vesuvi.

Ви, звичайно, маєте право вибрати і серед інших пропозицій обігрівальних котлів, а саме:

 • газовий котел (газ може бути балонним або магістральних);
 • агрегат електричний або індукційний;
 • твердопаливний агрегат;
 • функціонуючий на рідкому паливі котел (мазут, бензин).

Але пропонуємо клієнтам оптимальне рішення, яке постійно користується високим попитом останнім часом, рішення – купити булерян в Києві за встановленою виробником ціною. Всі булеряни виробляються на сучасному обладнанні, і методики при тому застосовуються останні, тому якістю виробів, що виготовляються споживачі, як правило, задоволені. Виставляючи на реалізацію побутові булеряни , ціна яких завжди конкурентоспроможна, зауважимо, що деревні матеріали застосовувати для топки досить раціонально: по-перше, ціна їх, на відміну від електрики і газу, не відчутно зростає і постійно, а по-друге, з опалювальних матеріалів рослинної категорії ви завжди можете підібрати найприйнятніший варіант для вашого котла.

Булеряни : на яких топкових матеріалах вони працюють?

Лісове та сільське господарства відмінно розвинені в країні, а з урахуванням того, що рослинні ресурси – поновлюваний матеріал, труднощів з придбанням сировини для пропонованого компанією до продажу котла БРІК M 60 у покупців не з’явиться. Працюють булеряни з досить різноманітними матеріалами, в колі яких:

 • дрова (причому не обов’язково сухі – певний відсоток вологості припустимо);
 • гілочки і тирса, обрізки деревини;
  тирса і стружка (вологі);
 • соняшник – лушпиння лушпиння і гранули;
  пелети і брикети;
 • зернові та олійні культури у вигляді соломи і сіна;
 • лушпиння від зерна.

Коли раптом буде потрібно купити булерян на твердому паливі в Києві, можете звернутися в нашу компанію. Наші цінники низькі, умови оплати та замовлення зручні, оперативна доставка, до того ж продаж твердопаливних котлів здійснюється з урахуванням актуальних реалій.

Твердопаливний агрегат – досить розумний вибір, так як котел дозволяє економити за опалювальний сезон від 9100 гривень до 54600 гривень. Найвищу економію ви отримаєте при використанні паливної тріски або стружки, найменшу – у разі топки дубовим чи буковими дровами.