Головна Цікаво Де купити дерев’яну тростину ручної роботи для ходьби

Де купити дерев’яну тростину ручної роботи для ходьби

285
0

У всі часи тростину вважалася стильним аксесуаром, що доповнює ваш зовнішній вигляд. Мати ексклюзивну тростину, виконану в ручну, хотів кожен представник світського суспільства, незалежно від того були у нього проблеми з опорно-руховим апаратом або ж немає.

Зараз з тростиною можна зустріти літніх людей і тих, кому без такої тростини просто складно ходити. Чи не знаємо скільки з цих людей замислюються про зовнішній вигляд такого аксесуара, але абсолютно точно ніхто б не відмовився від красивої, розкішної і індивідуальної тростини ручної роботи.

Тому сьогодні ми поговоримо про те де можна в Україні замовити тростину за дуже вигідними цінами.

Що ж, для початку хотілося б поговорити про основну проблему найпримітивніших моделей тростини. Їх існує два види – металеві і дерев’яні.

У випадку з металевими, їх основним недоліком вважається зайвий шум під час зіткнення кінця тростини з поверхнею, можливе іржавіння і, звичайно ж, вага. Якщо вона виконана з важкого металу, то ходити з тростиною буде максимально незручно.

Дешеві дерев’яні моделі просто не мають хороших наконечників, які не давали б при контакті з землею розсипатися і видавати зайвий шум під час пересування.

Тому якщо у кого то з ваших знайомих або родичів така тростину, то подаруйте їм більш якісну опору для ходьби, адже дискомфорт під час ходьби повинен нівелюватися якісної тростиною, за яку буде приємно братися і яка буде максимально довго служити.

Де придбати тростину для ходьби в Україні?

Прокат та доставка для ходьби можна в багатьох місцях, але сьогодні наш вибір справедливо припав саме на “ТА Декор” https://decor.kharkov.ua/trosti, оскільки це не просто магазин, який продає дерев’яні вироби, це ще і виробник, який всі роботи оформляє в неповторному стилі. Завдяки цьому, кожна палиця виглядає індивідуально і її справді не соромно купити собі або ж в якості подарунка бабусі чи дідуся.

Каталог продукції наповнений найрізноманітнішими варіантами рукояток тростини, з різним дизайном різьблення, а різні кільця, вставки з латуні підвищують міцність і дають вам можливість довше насолоджуватися тростиною від “ТА Декор”. Також поліуретановий наконечник не дає дерев’яній основі розсипатися і приглушує звук.

Кожен дизайнер вкладає своє серце в проектування тростини, щоб все було на найвищому рівні. Такі фахівці дійсно надихаються своєю роботою, ніж можна лише захоплюватися.

Тому, якщо ви шукали собі унікальну тростину в Україні, то вам обов’язково варто заглянути в інтернет-магазин “ТА Декор”.