Головна Цікаво Де замовити фотокнигу відмінної якості?

Де замовити фотокнигу відмінної якості?

162
0

Для збереження чудових спогадів про події, що відбулися слід замовити фотокнигу за прийнятною ціною на сервісі FotoMe. Сучасне виріб дозволить заново пережити всі прекрасні моменти вашого життя. В даному поліграфічному шедеврі можна зібрати різноманітні фотографії з подорожі, шкільного випускного, корпоративу, весільного банкету, Дня Народження, річниці.

Друкарня пропонує недорого замовити фотокнигу в Україні з можливістю застосування унікальних готових шаблонів. Знімки друкуються на сучасному обладнанні і напівматової крейдованому папері високої якості з щільністю 170 гр / кв.м.

Етапи створення унікального сюрпризу

На сайті кожен охочий може використовувати спеціалізований конструктор з зручним інтерфейсом і наявністю різних підказок. Для створення проекту необхідно вибрати потрібний шаблон або розробити його самостійно. Далі потрібно завантажити знімки з комп’ютера або накопичувального пристрою.

Кожен покупець може замовити фотокнигу в наступних форматах:

  • портретний;
  • квадратний;
  • альбомний.

Після цього прикрасьте макет різноманітними дизайнерськими елементами і виберіть необхідну кількість аркушів. Режим попереднього перегляду дозволяє оцінити створену фотокнигу. Різні зміни та коригування вносяться в проект на будь-якому етапі складання. Виріб буде прекрасним подарунком для близьких, співробітників по роботі, друзів. Завершуючи роботу над макетом, потрібно зберегти його. Реєстрація на сервісі дає можливість придбати фотопродукцію з наданням 10% -ої знижки від її вартості на наступну покупку.

Де доступна ціна поліграфічних шедеврів?

Сучасні вироби характеризуються підвищеною міцністю, стильним дизайнерським оформленням і довгим експлуатаційним періодом. Цифрова друкарня пропонує клієнтам замовити фотокнигу в Україні за демократичною вартістю. Досвідчені фахівці вручну перевірять всі надруковані сторінки поліграфічного товару, Допоможуть оформити красивий і оригінальний подарунок ..

Швидка доставка продукції по території всієї України проводиться транспортною компанією «Нова Пошта». Завдяки застосуванню спеціальної коробки товар якісно захищений при перевезенні замовнику.